بازدید: 80

دبیر اجرایی دهمین دوره جایزه ادبی جلال‌ آل‌ احمد مشخص شد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 614550
با حکم سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی قزلی دبیر اجرایی دهمین دوره جایزه ادبی جلال آل‌احمد شد.

دبیران دهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد مشخص شدندبه گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان؛ مهدی قزلی مدیرعامل این بنیاد که پیش از این دبیر اجرایی و عهده دار برگزاری 3 دوره گذشته جایزه ادبی جلال آل احمد، جشنواره بین المللی شعر فجر و نیز جایزه ادبی پروین اعتصامی شده بود؛ بار دیگر از سوی سید عباس صالحی وزیر ارشاد، به عنوان دبیر اجرایی دهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد منصوب شد.

در متن این حکم آمده است: 

برادر گرامی، جناب آقای مهدی قزلی

نظر به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی در عرصه های فرهنگی، به ویژه در حوزه شعر و ادب به موجب این حکم به عنوان «دبیر اجرایی دهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد» منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال، و تعامل بیشتر با اساتید و نویسندگان ارجمند و محترم هیئت علمی، همچون ادوار گذشته در برگزاری شایسته تر این رویداد بزرگ موفق و موید باشید.

بر پایه این گزارش به زودی اعضای هیئت علمی دهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد که به تازگی از سوی سرپرست معاونت امور فرهنگی پیشنهاد شده اند، نیز تعیین شده و حکم انتصاب خود را از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت خواهند کرد.

گفتنی است؛ از سال 1393 و در پی تصمیم کارگروه ویژه جشنواره­ های معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، برگزاری جایزه ادبی جلال­ آل­ احمد، جشنواره بین­ المللی شعر فجر و جایزه ادبی پروین اعتصامی به بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان واگذار شده است.

 

انتهای پیام/

 

قزلی دبیر اجرایی جایزه جلال آل احمد شد

دبیر اجرایی دهمین دوره جایزه ادبی جلال‌ آل‌ احمد مشخص شد
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها