بازدید: 38

مردم به تماس‌ها برای عرضه سیم‌کارت با شماره مشابه پاسخ ندهند/ این تماس‌ها از سوی بازاریاب‌ها انجام می‌شود

منبع : فارس نیوز کد خبر: 601121
وزیر ارتباطات گفت: مردم به تماس‌هایی که برای عرضه سیمکارت با شماره مشابه از سوی اپراتورهای دیگر با آنها گرفته می‌شود پاسخ ندهند چرا که این افراد از سوی اپراتورها نیستند و به دنبال بازاریابی خود هستند..

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، محمد جواد آذری جهرمی در حاشیه نشست هیأت دولت و در جمع خبرنگاران گفت: تماس هایی که تحت عنوان اپراتورهای تلفن همراه برای عرضه سیم کارت با شماره مشابه مشترکین اپراتورهای دیگر با مردم گرفته می شود از سوی اپراتورها نیست و مردم به این تماس ها پاسخ ندهند و این تماس ها را شخصی و به منظور بازاریابی بدانند.

وی افزود: مردم اگر بخواهند سیم کارت های اپراتورهای دیگر که مشابه شماره آنها است را خریداری کنند به سایت های این اپراتورها مراجعه کنند.

وزیر ارتباطات اظهارداشت: حتی در ارتباط با این بازاریابی ها در خصوص سیمکارت های با شماره های مشابه در مواردی دیده شده سیم کارتی که به درب منزل شهروندان فرستاده شده شماره مشابه نبوده و شماره سیمکارت با شماره دیگری را برای شهروندان ارسال کردند.

جهرمی خاطرنشان کرد: اپراتورها در این باره به مردم اطلاع رسانی و لازم را نمی کنند و ما نیز مواردی را در این خصوص داشته ایم.

انتهای پیام/


مردم به تماس‌ها برای عرضه سیم‌کارت با شماره مشابه پاسخ ندهند/ این تماس‌ها از سوی بازاریاب‌ها انجام می‌شود
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها