بازدید: 342

لوکاکو: منظوری از خوشحالی بعد گلم نداشتم

روملو لوکاکو

مهاجم گلزن منچستریونایتد درباره خوشحالی بعد از باز کردن دروازه تیم پیشینش سخن گفت.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از دیلی میل، روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی منچستریونایتد در این فصل عملکرد خوبی از خود نشان داده است و در هفت دیدار رسمی که برای این تیم به میدان رفته است توانسته است هفت گل به ثمر برساند.

لوکاکو دیشب (یک‌شنبه) در بازی برابر اورتون توانست یکی از گل‌های  تیمش را به ثمر برساند و یک پاس گل هم فراهم کرد ولی خوشحالی او بعد از باز کردن دروازه اورتون موجب اعتراض هواداران تیم پیشینش شد.

لوکاکو درباره خوشحالی بعد از باز کردن دروازه‌ اورتون، گفت‌: واقعا منظور خاصی بابت این خوشحالی نداشتم. از این که یک گل دیگر به ثمر رسانده بودم خوشحال بودم و فقط به این موضوع فکر می کردم.

او در ادامه‌ گفت‌: برابر اورتون فوتبال خیلی خوبی بازی کردیم ولی در نیمه دوم در حالی که توپ و میدان را در اختیار داشتیم نتوانستیم موقعیت گل ایجاد کنیم. باید زودتر از این‌ها گل دوم را به ثمر می‌رساندیم. به‌ هر حال خوشحالم که برد پر گل دیگری را به دست آوردیم.

منچستریونایتد حالا باید خودش را برای بازی در جام اتحادیه آماده کند جایی که چهارشنبه شب در خانه به مصاف تیم برتون خواهد رفت و هفته آتی نیز در لیگ برتر باید در زمین ساوتهمپتون دیدار کند.


لوکاکو: منظوری از خوشحالی بعد گلم نداشتم
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها