بازدید: 48

پیکان از تنها موقعیتش استفاده کرد و پیروز شد/ بعد از بازی با پیکان دلیل شهرت هواداران پرسپولیس را فهمیدم

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 592502
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیش از اینکه به پرسپولیس بیایم تعریف پرسپولیس و هوادارانش را شنیده بودم اما در بازی با پیکان حس کردم که آنها چقدر به تیمشان علاقه دارند.

بشار رسن در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان با اشاره به دیدار تیمش برابر پیکان در هفته ششم لیگ برتر که با شکست یک بر صفر سرخپوشان همراه بود، اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم و روی یک ضربه ایستگاهی در دقایق ابتدایی گل خوردیم. پس از آن بازی کاملا در اختیار ما بود و به نوعی می شود گفت بد شانسی عامل این شکست بود چرا که هر چقدر روی دروازه حریف حمله کردیم توپهایمان به گل تبدیل نمی شد و حتی یکی از موقعیت هایمان نیز به تیرک دروازه برخورد کرد.

وی افزود: پیکان تنها یک موقعیت داشت که از روی ضربه ایستگاهی به دست آورد و از آن استفاده کرد. به هر حال فوتبال است و یک روز اینگونه موقعیت هایمان به گل تبدیل نمی شود.

بازیکن عراقی پیکان با اشاره به تشویق های هواداران پس از شکست تصریح کرد: واقعا هواداران نشان دادند که چقدر به تیم شان علاقه دارند و واقعا از آنها تشکر می کنیم این حرکت آنها واقعا قابل تحسین بود و از آنها به خاطر حمایت هایشان تشکر می کنیم. پیش از اینکه به پرسپولیس بیایم تعریف پرسپولیس و هوادارانش را شنیده بودم اما در بازی با پیکان حس کردم که آنها چقدر به تیمشان علاقه دارند و این موضوع انگیزه مارا دو چندان می کند تا در همه مسابقات پیش رو موفقیت به دست آوریم. امیدوارم با قهرمانی در آسیا و لیگ بتوانیم جواب محبت آنها را بدهیم.

رسن در مورد دیدار بعدی سرخپوشان در لیگ برابر سپاهان تصریح کرد: سپاهان از تیم های خوب ایران است که سالیان متوالی در مسابقات آسیایی حضور داته است. سپاهان تیم خوبی است و از امروز تمام هدفمان موفقیت در بازی های بعدی است، بازی با سپاهان را هم می بریم.

انتهای پیام/


پیکان از تنها موقعیتش استفاده کرد و پیروز شد/ بعد از بازی با پیکان دلیل شهرت هواداران پرسپولیس را فهمیدم
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها