بازدید: 46

ابراز همدردی حوزه هنری با مسلمانان مظلوم میانمار

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 570015
در پی فجایع دردناک و غیرانسانی که اخیرا علیه مسلمانان «میانمار» انجام گرفته است؛ مسئولان و هنرمندان حوزه هنری به انگیزه همدردی با مسلمانان مظلوم میانمار و محکوم کردن این جنایات بیانیه‌ای صادر کردند.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، بیانیه حوزه هنری را که به منظور ابراز همدردی با مردم مظلوم میانمار صادر شده است، در زیر می خوانید:

«بسم الله الرحمن الرحیم

«وَ سَیَعْلَمُ الَّذینَ ظَلَمُوا ایَّ مُنقَلبٍ یَنقَلِبُون»

فجایع دردناک و جانسوزی که در روزهای گذشته علیه مسلمانان مظلوم میانمار رخ داده است، دل هر انسان آزاده و باوجدانی را به درد می آورد و هر چشمی را اشکبار می کند.

در متن جنایات غیرانسانی و ددمنشانه ای که ارتش و دولت جنایت پیشه میانمار بر مسلمانان بی پناه این کشور روا داشته است، دست خون آلود مدعیان دروغین حقوق بشر نمایان است؛ و چشمان متحیر و متأثر جهانیان از میان سکوت ننگین رسانه های غربی، شاهد نسل کشی و قتل عام بی رحمانه هزاران انسان از جمله زنان و کودکان بی دفاع است.

در این روزها چشم امید این مردم مظلوم به آزادگان جهان به ویژه مسلمانان است. امید است با تلاش های دولت محترم جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور خارجه و گروه ها و فعالان حقوق بشر زمینه بسیج عمومی آزادگان جهان علیه این جنایت فراهم شود. به ویژه حضور هنرمندان و فعالان رسانه ای در منطقه و محل آوارگان می تواند ضمن همدردی با آنان دست آمریکا و هم پیمانانش را در پروژه اسلام هراسی برای جهانیان رو کنند تا همگان بدانند که غوغاهای سیاسی و رسانه ای حقوق بشری و به اصطلاح انسان دوستانه شیطان بزرگ دروغی بیش نیست.

حوزه هنری ضمن ابراز تاسف و تأثر عمیق از وضعیت مسلمانان بی دفاع میانمار که با دلی داغدار و تنی رنجور در وطن خویش غریب و آواره شده اند، این ضایعه را به تمام مسلمانان جهان به ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی تسلیت عرض می کند. امیدواریم با تلاش های روزافزون مسلمانان و آزادگان جهان، کشتی شکسته مسلمانان داغ دیده و غریب میانمار هرچه زودتر به ساحل آرامش برسد. ان شاءالله».

انتهای پیام/


ابراز همدردی حوزه هنری با مسلمانان مظلوم میانمار
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها