بازدید: 83

مقام سابق اسرائیل: منتظر پاسخ ایران و حزب‌الله به حمله اسرائیل به سوریه باشیم

منبع : فارس نیوز کد خبر: 557907
یک مقام سابق رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه گفت که این رژیم باید منتظر باشد ایران و حزب‌الله حمله جدید اسرائیل به سوریه را پاسخ دهند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «عاموس یادلین» رییس سابق رکن اطلاعات ارتش رژیم اسرائیل روز پنجشنبه در واکنش به حمله جدید رژیم صهیونیستی به سوریه گفت اکنون باید منتظر پاسخ ایران و حزب الله لبنان و حتی مخالفت روسیه ماند. 

جنگنده های رژیم صهیونیستی ساعت 2:42 بامداد امروز از حریم هوایی لبنان چند موشک به سمت سوریه شلیک کردند.

این موشکهای یکی از مواضع نظامی ارتش سوریه را در نزدیکی منطقه «مصیاف» هدف قرار داد که در پی آن دو نیروی سوری کشته و خسارت مادی وارد شد.

عاموس یادلین در حساب کاربری اش در توئیتر نوشته که این اتفاق نقش مهمی در دور بعدی درگیری ها خواهد داشت. وی نوشت: «آنچه اکنون اهمیت دارد، تحت کنترل نگاه داشتن تنش ها و آماده شدن برای پاسخ سوریه-ایران-حزب الله و حتی مخالفت از جانب روسیه است.»

ارتش سوریه روز پنجشنبه در بیانیه ای در واکنش به حمله رژیم صهیونیستی اعلام کرد این تلاش مذبوحانه برای بالا بردن روحیه از بین رفته تروریستهای داعش پس از پیروزهای ارتش سوریه علیه تروریسم در چند محور است.

خبرگزاری سانا به نقل از نیروهای مسلح سوریه گزارش داد که این حمله همچنین نشان میدهد که اسرائیل به صورت مستقیم از گروه تروریستی داعش و سایر گروههای تروریستی حمایت میکند.

ارتش سوریه همچنین نسبت به عواقب خطرناک چنین اقدامات خصمانه ای بر امنیت و ثبات منطقه هشدار داد و تأکید کرد که مصمم است تروریسم را از سراسر این کشور ریشه کن کند.

انتهای پیام/ M

 


مقام سابق اسرائیل: منتظر پاسخ ایران و حزب‌الله به حمله اسرائیل به سوریه باشیم
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها