بازدید: 82

چین از گزارش جدید آژانس درباره پایبندی ایران به برجام استقبال کرد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 538636
وزارت خارجه چین با استقبال از گزارش اخیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره ایران، ابراز امیدواری کرد همه طرف‌های برجام همچنان به آن پایبند بمانند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی وزارت خارجه چین،  سخنگوی وزارت خارجه چین با استقبال از تایید دوباره تبعیت ایران از برجام در گزارش اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی ایران، ابراز امیدواری کرد همه طرف های برجام همچنان به عمل به تعهدات خود ادامه دهند.

هوآ چونینگ، سخنگوی وزارت خارجه چین، یکم سپتامبر ۲۰۱۷ (جمعه، ۱۰ شهریور) در نشست خبری هفتگی در پاسخ به درخواست یک خبرنگار برای اظهارنظر درباره تایید دوباره تبعیت ایران از برجام در گزارش اخیر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: «چین تازه ترین گزارش مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی را که در آن، یک بار دیگر تبعیت ایران از برجام تایید شده، ملاحظه کرده است. چین از این امر استقبال، و از تلاش های ایران و آژانس تمجید می کند.»

او افزود: «ما امیدواریم همه طرف های مربوط بتوانند به اجرای (مفاد) برجام ادامه دهند و آژانس بتواند به عمل به تعهدات خود با نگرش غیرمغرضانه، بی طرفانه و حرفه ای ادامه دهد.»

انتهای پیام/

استقبال چین از گزارش جدید آژانس درباره ایران

چین از گزارش جدید آژانس درباره پایبندی ایران به برجام استقبال کرد
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها