بازدید: 36

تیم صلح ترامپ از سه یهودی تشکیل شده/ این تیم نتیجه‌ای برای فلسطین نخواهد داشت

منبع : فارس نیوز کد خبر: 536280
یک روزنامه اسپانیایی اعلام کرد تیمی که رئیس‌جمهورآمریکا برای از سرگیری مذاکرات سازش انتخاب کرده از 3 یهودی تشکیل شده که از موضع صهیونیست‌ها دفاع می‌کنند و با ادامه این روند، فلسطینی‌ها از حصول یک راه‌حل سیاسی ناامید شده‌اند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، روزنامه اسپانیایی « پوبلیکا» در گزارشی به تیم انتخابی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا برای گفت وگو با فلسطینی ها واسرائیلی با هدف یافتن راه حلی برای مسأله فلسطین پرداخت.

در این گزارش آمده است از زمان ورود ترامپ به کاخ سفید حدود 7 ماه می گذرد و هیچ پیشرفتی در این پرونده مشاهده نمی شود؛ در واقع یک تیم از مسئولان آمریکایی (به فلسطین) می آیند و بدون دادن هیچ پیشنهاد مهمی (به آمریکا) برمی گردند.

پوبلیکا در ادامه نوشت: تیمی که ترامپ انتخاب کرده از سه یهودی تشکیل شده که از موضع صهیونیسم افراطی دفاع می کنند؛ در رأس این تیم «جارد کوشنر» داماد ترامپ قرار داد، کوشنر 36 ساله که تجربه ای جز مدیریت شرکت های پدرش ندارد اکنون به مشاور ارشد ترامپ تبدیل شده است.

در ادامه گزارش این روزنامه آمده است این تیم، دلیل اصلی متوقف شدن روند صلح و تنگ شدن عرصه بر طرف فلسطینی است؛ فلسطینی ها امید خود برای حصول یک راه حل سیاسی برای نزاع را از دست داده اند ؛ محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین بر مذاکرات با آمریکایی ها اصرار دارد تا از طریق آن به توافق با اسرائیل برسد و این موضوعی که طی 13 سال گذشته که وی ریاست تشکیلات را بر عهده داشته، عملی نشده است.

انتهای پیام/م

عضویت در کانال تلگرامی بین الملل و سیاست خارجی فارس

 


تیم صلح ترامپ از سه یهودی تشکیل شده/ این تیم نتیجه‌ای برای فلسطین نخواهد داشت
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها