بازدید: 26

کشورهای تحریم کننده به دنبال قانونی کردن اقدامات خود علیه قطر هستند

منبع : فارس نیوز کد خبر: 536133
وزیر خارجه قطر در دیدار با همتای بلژیکی خود اعلام کرد که کشورهای تحریم کننده قطر بدون ارائه هیچ گونه سندی، به دنبال قانونی کردن اقدامات خود علیه این کشور هستند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، وزیر خارجه قطر در دیدار با همتای بلژیکی خود اعلام کرد که کشورهای تحریم کننده قطر بدون ارائه هیچ سندی به دنبال قانونی کردن اقدامات خود علیه این کشور هستند.

محمد بن عبدالرحمان آل ثانی که هم اکنون در بلژیک به سر می برد، در این دیدار در ارتباط با بحران قطر گفت که 4 کشور تحریم کننده قطر هیچ گونه سند و مدری قانونی برای توجیه تحریم و محاصره دوحه ارائه نکرده اند.

وی با بیان اینکه منطقه خلیج فارس در شرایط کنونی نیازمند بحران اخیر نبود، از همکاری قطر با ائتلاف بین المللی ضد داعش برای مقابله با تروریسم و خشکاندن منابع مالی آن خبر داد.

چهار کشور عربستان، مصر، امارات و بحرین بیش از دو ماه است که با متهم کردن دوحه حمایت مالی از تروریست ها، روابط خود با قطر را به طور کامل قطع کرده اند.

این کشورها برای اعمال فشارهای بیشتر، راه های زمینی، دریایی و هوایی خود به سوی قطر را بسته و آن را محاصره و تحریم کرده اند.

قطر با رد ادعاهای این کشورها بارها اعلام کرده است که هرگز حاضر به قبول شروط کشورهای تحریم کننده برای از سرگیری روابط نخواهد شد چرا که هدف آن ها ضربه زدن به حاکمیت و استقلال قطر است.

در حال تکمیل ...

 

عضویت در کانال تلگرامی بین الملل و سیاست خارجی فارس


کشورهای تحریم کننده به دنبال قانونی کردن اقدامات خود علیه قطر هستند
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها