بازدید: 27

ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ هم پیروز می‌شود!

منبع : فردا نیوز کد خبر: 531581
کارگردان و مستندساز معروف آمریکایی پیش‌بینی کرد دونالد ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۰ بار دیگر انتخاب می‌شود.

کارگردان و مستندساز معروف آمریکایی پیش‌بینی کرد دونالد ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۰ بار دیگر انتخاب می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان: کارگردان و مستندساز معروف آمریکایی پیش‌بینی کرد دونالد ترامپ در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۰ بار دیگر انتخاب می‌شود.
 
ایندیپندنت نوشت؛ «مایکل مور»، کارگردان و مستندساز معروف آمریکایی که همواره یکی از منتقدان جدی «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکاست اخیرا در اظهارنظری پیش‌بینی کرد ترامپ بار دیگر در انتخابات سال ۲۰۲۰ رئیس جمهور خواهد شد.

او درباره انتخاب مجدد دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ به مجله «فست کمپانی» که یک نشریه اقتصادی است، گفت: باید بگویم او دوباره انتخاب خواهد شد. مخالفان او در انتخابات آتی جمعیت خیلی زیادی را تشکیل می‌دهند که علیه وی رای می‌دهند؛ ولی او همانطور که سال گذشته پیروز انتخابات شد، بار دیگر رئیس جمهور آمریکا می‌شود.

مایکل مور معتقد است با ایجاد کمپینی ضد ترامپ می‌توان از انتخاب مجدد وی به عنوان رئیس جمهور آمریکا جلوگیری کرد. او پیش از این، از تماشاچیان نمایش خود خواسته بود پس از پایان نمایش در برادوی نیویورک در مقابل برج ترامپ در منهتن تحصن کنند.

او گفت: نیاز نیست که تک تک رای دهندگان حامی ترامپ را برای اینکه به او رای ندهند متقاعد کنیم چرا که اکثریت را تشکیل می‌دهیم و با تشکیل کمپینی علیه ترامپ، می‌توانیم او را متوقف کنیم. همانطور که هیلاری کلینتون موفق شد رای اکثریت را از آن خود کند.

این مستندساز ادامه داد: احتمال کمی وجود دارد که سیستم انتخاباتی آمریکا در سال ۲۰۲۰ تغییر کند. متاسفانه کلینتون به لطف سیستم کالج انتخاباتی کشور و به رغم اختلاف آرای ۷۷ هزار تایی با ترامپ، در انتخابات شکست خورد. ما باید رای دهندگان را متقاعد کنیم. در انتخابات سال گذشته، ۸ میلیون رای دهنده اوباما به ترامپ رای دادند و ۷ میلیون ۵۰۰ هزار نفر حامی حزب سبز بودند. کافی است این افراد برای رای دادن به کاندید حزب دموکرات متقاعد شوند. در این صورت است که می‌توان به پیروزی امیدوار بود.

کارگردان مستند «فانهایت ۱۱/۹» از منتقدان بی پروای دونالد ترامپ است. او معتقد است رئیس جمهور آمریکا به دلیل خروج از توافق آب و هوایی پاریس، علیه بشریت مرتکب جرم شده است. مور چندی پیش در اظهاراتش گفته بود: «ترامپ همه ما را به کشتن می‌دهد.» او همچنین برکناری «استیو بنن» را به سخره گرفت و با انتقاد از خشونت‌های شارلوتسویل در یک پیام توئیتری نوشت: «بنن رفت! وقتی بنن متوجه شد ترامپ به تنهایی قادر به دفاع از طرفداران برتری نژاد سفید پوست (قدرت سفیدپوستان) است، با خودش گفت: کار من اینجا تمام شده است. ماموریت انجام شد.»

ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ هم پیروز می‌شود!
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها