بازدید: 197

شهرداری تهران همچنان آماده تملک زندان اوین/ سازمان زندان‌ها مشکل سند زمین زندان را رفع کند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 51853
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران گفت: در صورت موافقت سازمان زندان‌ها، شهرداری تهران آمادگی دارد تا پس از تملک زندان اوین، این مکان را به فضای سبز و مجموعه فرهنگی- تفریحی تبدیل کند.
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، ناصر امانی معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران با اشاره به آمادگی شهرداری پایتخت برای تملک زمین زندان اوین اظهار داشت: جلسات مختلفی را با مسئولان سازمان زندان ها برگزار کرده؛ نظر شهرداری تهران را اعلام و آمادگی خود را برای تملک زندان اوین بیان کرده ایم.

وی با اشاره به نشر اخباری مبنی بر اینکه شهرداری تهران از تملک زندان اوین منصرف شده است، تصریح کرد: ما از سازمان زندان ها درخواست کرده ایم که  ابتدا مشکل اسناد مالکیت قطعی بخش‌هایی از زمینی که زندان اوین در آن واقع شده است را حل کنند و سپس مباحث مربوط به تملک آن توسط شهرداری مطرح شود.

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهر تهران در پایان گفت: در جلسات مختلفی که میان شهرداری پایتخت و مسئولان سازمان زندان ها برگزار شد، اعلام کردیم که شهرداری حاضر است پس از رفع مشکل اسناد، با استفاده از دارایی‌های غیرنقدی با سازمان زندان ها تهاتر کند.

گفتنی است، سخنان معاون شهردار تهران در حالی مطرح می شود که چندی پیش اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی از عدم تمایل شهرداری تهران برای خرید زندان اوین خبر داده بود.

انتهای پیام/

شهرداری تهران همچنان آماده تملک زندان اوین/ سازمان زندان‌ها مشکل سند زمین زندان را رفع کند
:
امتیاز : 5.0 تعداد رای : 150

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها