بازدید: 68

نقش مهم شرکت‌های پخش در تقویت تولید و دستیابی به رونق اقتصادی

منبع : فارس نیوز کد خبر: 517773
عضو هیأت مدیره انجمن صنعت پخش گفت: در شرایط خروج اقتصاد کشور از رکود تورمی، تنها از طریق توانمندسازی شرکت‌ها می‌توان به رونق رسید و در این جهت، شرکت‌های پخش نقش مهمی در تقویت بخش تولید دارند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، سهراب کارگر در چهارمین همایش صنعت پخش اظهار داشت: همکاری در تدوین برنامه های اقتصاد مقاومتی، برنامه ریزی برای افزایش فروش و سهم بازار شرکت ها، مبارزه با قاچاق و همچنین ارائه خدمات به واردکنندگان و صادرکنندگان از جمله مأموریت های صنعت پخش محسوب می شود.

وی با اشاره به استفاده از اساتید ایرانی و خارجی در حوزه صنعت و دانشگاه به منظور تقویت صنعت پخش، گفت: در شرایطی که اقتصاد کشور از رکود تورمی خارج شده، فقط با توسعه و توانمندسازی شرکت ها می توان به رونق دست یافت و در این زمینه شرکت های پخش، بازوی خوبی برای بخش تولید محسوب می شوند.

کارگر بابیان اینکه قرار بود در همایش صنعت پخش، شریعتمداری وزیر صنعت نیز حضور داشته باشد، گفت: ایشان به دلیل تقارن این همایش با برنامه های هفته دولت نتوانستند در جمع ما حاضر شوند، اما امیدواریم بتوانیم گلوگاه های اجرایی و موانع صنعت پخش را با وی بررسی و برطرف کنیم.

به گفته عضو هیأت مدیره انجمن صنعت پخش، در گذشته عمدتاً واردکنندگان کوچک کار توزیع اصلی کالاها را انجام می دادند اما حالا نهادهای توزیع جدید مانند شرکت های لجستیک جایگزین آنها شده اند.

به گزارش فارس، مریم شفیعی مدیرعامل کانون ایران نوین نیز در این مراسم با اشاره به برگزاری چهارمین کنفرانس صنعت پخش در روزهای پنجم و ششم شهریورماه، گفت: آینده پژوهی و الگوهای نوین کسب و کار در صنعت پخش، مدیریت سرمایه های انسانی، مدیریت فرایندهای مالی و اقتصادی، مدیریت سیستم ها و فناوری اطلاعات و همچنین مدیریت لجستیک ازجمله محورهای اصلی برگزاری چهارمین همایش صنعت پخش است.

انتهای پیام/م


نقش مهم شرکت‌های پخش در تقویت تولید و دستیابی به رونق اقتصادی
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها