بازدید: 53

4 مصدوم در انفجار کارخانه فولاد بویراحمد

منبع : عصر ایران کد خبر: 509247
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مصدومیت ۴ کارگر کارخانه فولاد بویراحمد در پی انفجار یکی از کوره‌ها خبر داد.

«جلال پورانفرد» در گفت‌وگو با ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: ساعت ۱۷ و ۲۷ دقیقه طی تماس با اورژانس این حادثه اطلاع داده شد که ۴ دستگاه آمبولانس و اورژانس هوایی به محل حادثه اعزام شدند و ساعت ۱۷ و ۳۹ دقیقه بر سر مصدومان حضور یافتند.

وی بیان کرد: ۴ نفر مصدوم حادثه که سه نفر با شکستگی دست و پا و یک نفر دیگر از ناحیه چشم مصدوم شده بود، با آمبولانس های اورژانس به اورژانس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: این ۴ نفر به علت موج انفجار کوره و ترکش مواد مصدوم شدند.

به گزارش ایسنا، ۴ کارگر کارخانه فولاد بویراحمد به نام‌های "علی کریمی" (از ناحیه چشم مصدوم شد)، "سعید صبوری"، "خدامراد فریدونی" و "محمد دستمزد"  هم‌اکنون در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج تحت مداوا هستند.

پیگیری‌های خبرنگار ایسنا کهگیلویه و بویراحمد برای جویا شدن آخرین وضعیت حادثه‌دیدگان فولاد در بیمارستان با ممانعت مسئولان کارخانه (آقای اعرابی، پیمانکار کارخانه) مواجه شد.

کارخانه فولاد بویراحمد اوایل خرداد ماه امسال نیز دچار فوران و پاشش ذوب آهن شد که بر اثر آن ۳ نفر کشته و ۶ نفر نیز مصدوم شدند. کارخانه فولاد بویراحمد تنها کارخانه فولاد استان کهگیلویه و بویراحمد با تولید سالانه ۲۰۰ هزار تن شمش فولاد زمینه اشتغال بیش از ۲۵۰ نفر را فراهم کرده است.

4 مصدوم در انفجار کارخانه فولاد بویراحمد
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها