بازدید: 40

ناجا اهل تعامل با دستگاه های مختلف است/ مأموران ناجا در مرز در مقابل تروریست‌ها و در شهر درب رابر مخلان امنیت شهید می‌دهیم

منبع : فارس نیوز کد خبر: 447993
فرمانده ناجا گفت: ناجا با روحیه جهادی کار خود را انجام میدهد و در عرصه ماموریت به گونه ای است که شهید تقدیم می کند برخی در شهرها برای مقابله با افراد شرور و افرادی که نا امنی می آورند و برخی در مرزها برای مقابله با تروریست‌ها و تکفیری‌ها.

به گزارش خبرنگار قضایی و انتظامی خبرگزاری فارس، حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده پلیس فاتب، اظهار داشت: خداوند را شاکر هستم که در این مقطع زمانی حساس، امنیت مردم را عهده دار هستیم.

وی افزود: بالاترین نعمت امروز امنیت است که با عنایات پروردگار و خون شهدا و تلاش دستگاه های نظامی و انتظامی و قضایی این امنیت در کشور وجود دارد.

اشتری با بیان اینکه هر چقدر برای ایجاد و احساس امنیت تلاش کنیم بالاترین توفیق است خاطرنشان کرد: اگر نگاهی به کشورهای اطراف، منطقه و فرامنطقه با توطئه استکبار برای همسایگان رخ می دهد، بیشتر این امنیت و آرامش اهمیت پیدا می کند.

اشتری با بیان اینکه با توطئه امریکایی ها برای بیداری اسلامی و تحولات جهانی اسلام ستیزی فعالیتهایی انجام دادند گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران یک منطقه پایدار و امن است، از مرزهای پرافتخار جمهوری اسلامی تا داخل شهرها و روستاها ناجا حضور دارد.

وی افزود: ناجا با روحیه جهادی کار خود را انجام میدهد، نیروی انتظامی در عرصه ماموریت به گونه ای است که شهید تقدیم می کند اینها در تهران و شهرها برای مقابله با افراد شرور و افرادی که نا امنی می آورند مقابله کردند و شهید شدند.

وی گفت: در مرزها برای مقابله با تکفیری ها و تروریست ها و در شهرها برای حفظ جان شهروندان و آزادی یک گروگان جان خود را از دست داده و به شهادت رسیده که بالاترین افتخار برای ناجا است.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه تکیه ما به نیروی انسانی است، تصریح کرد: برخی سازمانها تکیه بر تجهیزات دارند اما نیروی عظیم انتظامی یک مجموعه انسان محور و نیروهای اماده خدمت به مردم هستند.

وی با بیان اینکه برای ارامش و اسایش مردم مشغول خدمت هستیم و به آن افتخار میکنیم گفت: امروز کسی نیست که با ناجا کار نداشته باشد یا آنها کار دارند و یا ما با آنها کار داریم.

اشتری افزود: اعتماد مردم به نیروی انتظامی افزایش پیدا کرده است و ناجا اهل تعامل با دستگاه های مختلف است و در تهران این تعامل را کاملا با سپاه، بسیج، دستگاه قضایی و امنیتی، وزارت کشور، استانداری ها و صدا و سیما وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه ناجا یک مجموعه حرفه ای و دانش بنیان است گفت: اگر تاریخ ناجا را بررسی کرده باشید، هر سال و هر دهه از قبل بهتر شده زیرا مبنا علمی کار کردن، حرفه ای شدن و در نهایت مبنای اصلی، تدابیر مقام معظم رهبری است.

اشتری با بیان اینکه شان نیروی انتظامی باید در تراز جمهوری اسلامی باشد تصریح کرد: چشم انداز ناجا فرمایشات مقام معظم رهبری است و انشاءالله به آن نقطه خواهیم رسید.

وی افزود: موضوعات تخصصی شدن پلیس بر این اساس بود در سنوات گذشته و انشاءالله این روند با شتاب بیشتری دنبال می شود.

وی با بیان اینکه باید به آسیب های اجتماعی بپردازیم گفت: دستگاه های زیادی وظایف پیشگیری از آسیب اجتماعی دارند اما در جاهایی که مغایر قانون باشد حتما اقدامات پیشگیرانه انجام می دهیم.
انتهای پیام/


ناجا اهل تعامل با دستگاه های مختلف است/ مأموران ناجا در مرز در مقابل تروریست‌ها و در شهر درب رابر مخلان امنیت شهید می‌دهیم
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها