بازدید: 25

صعود کاظمی به جمع هشت نفر برتر/ هادی‌پور حذف شد

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 434393
محمد کاظمی با پیروزی برابر نماینده استرالیا به مرحله یک چهارم نهایی وزن ۵۸ - کیلوگرم مسابقات گرند پری مسکو راه یافت و آرمین هادی‌پور با شکست برابر نماینده روسیه از صعود بازماند.
آفتاب‌‌نیوز : به گزارش ایسنا، مرحله نخست مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۷ در چهار وزن المپیکی زنان و مردان از دیروز (جمعه) آغاز شد و به مدت ۳ روز با حضور ۲۱۲ تکواندوکار در شهر مسکو ادامه خواهد داشت.

امروز (شنبه) و در ادامه رقابت‌ها، مبارزات اوزان ۴۹- کیلوگرم زنان و ۵۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان آغاز شد و آرمین هادی‌پور و محمد کاظمی در وزن ۵۸- کیلوگرم بر روی شیاپ‌چانگ رفتند.
محمد کاظمی در نخستین گام استپان دیمیترو نفر دوازده رنکینگ جهانی از مولداوی که در کارنامه‌اش مدال طلا و نقره قهرمانی اروپا  دارد را با نتیجه ۱۹ بر ۱۲ شکست داد و به جمع شانزده تکواندوکار برتر راه یافت.

محمد کاظمی در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف صفوان خلیل از استرالیا، نفر چهار رنکینگ جهانی که سابقه حضور در المپیک ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ و چهار دوره از مسابقات قهرمانی جهان را دارد رفت و در پایان موفق شد ۱۶ بر ۵ حریف خود را شکست دهد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.

آرمین هادی‌پور دیگر نماینده وزن ۵۸- کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه خود رو در روی هینر اویدو نفر ۲۷ رنکینگ جهانی از کاستاریکا به میدان رفت و در پایان توانست ۳۱ بر ۱۱ به پیروزی برسد و به مرحله یک هشتم نهایی راه یابد.

هادی‌پور در بین شانزده تکواندوکار برتر به مصاف میکاییل آرتامونو از روسیه دارنده مدال نقره قهرمانی جهان ۲۰۱۷ و نقره قهرمانی اروپا ۲۰۱۵ و نفر یازده رنکینگ جهانی رفت در پایان ۱۳ بر ۱۱ نتیجه را به نایب قهرمان جهان واگدار کرد و از صعود به مرحله یک چهارم نهایی بازماند.
هدایت تیم ملی تکواندو ایران برعهده مهدی بی‌باک به عنوان سرمربی وعلیرضا نصرآزادانی به عنوان مربی است.

مسابقات گرندپری(G۴) است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.

صعود کاظمی به جمع هشت نفر برتر/ هادی‌پور حذف شد
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها