بازدید: 64

انفجار گاز پیک نیک در منزلی در رشت

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر رشت گفت: انفجار گاز پیک نیک در منزلی در رشت که عصر امروز (شنبه) اتفاق افتاد، موجب مصدومیت یک مرد 53 ساله شد.

به گزارش بولتن نیوز، شهرام مومنی عصر شنبه  افزود: حادثه انفجار گاز پیک نیک در منزل مسکونی در خیابان معلولین رشت عصر امروز (شنبه) به مرکز ستاد فرماندهی و کنترل 125 آتش نشانی کلانشهر رشت اطلاع داده شد که بلافاصله 23 آتش نشان به همراه هشت دستگاه خودروی اطفایی و نجات به محل اعزام شدند.
وی شارژ غیر مجاز گاز پیک نیک در حیاط خلوت منزل مسکونی و خرابی شیر اطمینان را علت این انفجار عنوان و اظهار کرد: بر اثر این انفجار یک مرد 53 ساله به علت سوختگی درجه یک و دو ، در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان ولایت رشت بستری شده است.
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت خاطر نشان کرد: آتش نشانان نسبت به ایمن سازی محل حادثه و اطمینان از نبود هر گونه حوادث احتمالی اقدام کردند.
بر اساس آخرین آمار دریافتی، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر رشت دارای 13 ایستگاه آتش نشانی و 327 نفر نیرو است.
کلانشهر رشت، حدود 700 هزار نفر جمعیت ثابت دارد که به طور متوسط ، این تعداد در طول روز به بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر می رسد.


انفجار گاز پیک نیک در منزلی در رشت
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها