بازدید: 102

تاخیر منصوریان و عکس یادگاری با هافبک جوان/هافبک استقلال باز هم تمرین نکرد+عکس

منبع : فارس نیوز کد خبر: 378725
سرمربی تیم فوتبال استقلال با تاخیر در محل تمرین تیمش حاضر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، تمرین امروز استقلالی ها در کمپ مرحوم ناصر حجازی از ساعت 18:30در حالی برگزار شد که حدود 300 تماشاگر علاقه مند به استقلال نظاره گر برنامه های تاکتیکی تیمشان شدند. 

* علیرضا منصوریان امروز با 20 دقیقه تاخیر در محل تمرین حاضر شد. پیش از شروع تمرین محمد خرمگاه در غیاب علیرضا منصوریان در جمع بازیکنان حاضر شد و دقایقی برای آنها صحبت کرد.

*هنگامی که منصوریان وارد زمین شد به شدت توسط تماشاگران مورد تشویق قرار گرفت.

* دروازه بان های استقلال زیرنظر بابازاده به صورت اختصاصی تمرین کردند.

* محمد نوازی و بهتاش فریبا در تمرین امرو حضور داشتند.

* محسن کریمی که به تازگی کتف خود را عمل کرده با دستی بانداژ شده وارد کمپ شد و هنگام ورود به زمین مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

* فرشید باقری، لئوناردو پادوانی و مگویان که به تازگی از بند مصدومیت رها شدند به صورت اختصاصی و جداگانه در کنار زمین به تمرین پرداختند.

* فرشید اسماعیلی که روز گذشته با لباس شخصی در محل تمرین حضور داشت امروز هم با آبی پوشان تمرین نکرد و بعد از چند دقیقه حضور در زمین راهی رختکن شد. گفته می شود وضعیت زانوی ابراهیمی به شکلی است که احتمال غیب وی در بازی با نفت آبادان وجود دارد.

* در حاشیه تمرین امروز استقلال منصوریان از تعدادی از لیدرهای استقلال خواست تا 15 دقیقه پایانی تمرین تماشاگران به بیرون از مجموعه هدایت شوند تا کار تاکتیکی را بدون حضور آنها انجام دهیم.

*در ابتدای تمرین بازیکنان به گرم کردن بدن های خود پرداخته  و سپس بازیکنان به دو دسته نارنجی و آبی تقسیم شدند و زیر نظر مک درمورت کارهای تاکتیکی انجام دادند و فوتبال با یک دروازه بازی کردند.در این آیتم منصوریان نظاره گر تمرین تیمش بود و نکات لازم را به آنها گوشزد کرد.

* مجتبی جباری هافبک آماده این روزهای استقلال در طول تمرین چندین بار توسط تماشاگران مورد تشویق قرار گرفت.

* در اواخر تمرین امروز آبی پوشان علیرضا منصوریان با محسن کریمی بازیکن جوان استقلال عکس یادگاری گرفت.

انتهای پیام/ا

 


تاخیر منصوریان و عکس یادگاری با هافبک جوان/هافبک استقلال باز هم تمرین نکرد+عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها