بازدید: 81

اذعان رئیس‌جمهور به بدعهدی‌های آمریکا بیان واقعیت است/ دولت و مجلس اقدامات لازم را برای مقابله به مثل انجام دهند

منبع : فارس نیوز کد خبر: 377574
عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به اظهارات روحانی مبنی بر نقض روح و متن برجام، گفت: روحانی بعد از مدت‌ها به این موضوع اعتراف کرده در حالی که قبلا همواره از این مسئله دفاع می‌کرد و تاکید داشت تحریم‌ها برداشته شده است.

حجت الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات روحانی مبنی بر نقض روح و متن برجام، اظهار داشت: واقعیت این است که روحانی بعد از مدت ها به این موضوع اعتراف کرده است در حالی که قبلا همواره از این مسئله دفاع می کرد و تاکید داشت تحریم ها برداشته شده است.

ابراهیمی ادامه داد: اکنون که عهدشکنی آمریکا به اوج خود رسیده است، طبیعی است باید نسبت به بدعهدی آمریکا اعتراف کنند و این در حالی است که رهبر معظم انقلاب از روز اول مذاکرات بر برعهدی و غیرقابل اعتماد بودن آمریکا تاکید داشتند.

عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه نیروهای حزب اللهی همواره تاکید داشتند که آمریکا قابل اعتماد نیست اما پذیرش این مسئله از سوی دولتی ها دشوار بود، یادآور شد: خوشبختانه  موضع اخیر آقای روحانی درباره آمریکا بیان واقعیت است.

وی تصریح کرد: متاسفانه با اتفاقی که افتاده نه تنها روح و متن برجام از بین رفته است بلکه تحریم های جدیدی علیه کشورمان اضافه شده و قطعا در این شرایط باید با آنچه آمریکا انجام داده است، مقابله کرد.

ابراهیمی به لزوم رایزنی با سایر کشورها درباره سیاست های آمریکا اشاره کرد و گفت: باید در جایی جلوی پیشروی یکه تازی های آمریکا مسدود شود و از این رو دولت و مجلس باید اقدامات لازم را برای این مقابله به مثل انجام دهند.

انتهای پیام/


اذعان رئیس‌جمهور به بدعهدی‌های آمریکا بیان واقعیت است/ دولت و مجلس اقدامات لازم را برای مقابله به مثل انجام دهند
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها