بازدید: 20

مناطق نفت‌خیز جنوب با یک شرکت روسی تفاهم‌نامه امضا کرد‌

منبع : فردا نیوز کد خبر: 366018
شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با شرکت زاروبژ نفت روسیه تفاهم‌‎نامه همکاری امضا کرد.

شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با شرکت زاروبژ نفت روسیه تفاهم‌‎نامه همکاری امضا کرد.

خبرگزاری تسینم: شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب امروز دوشنبه 26 تیر ماه با شرکت زاروبژ نفت روسیه تفاهم‌‎نامه همکاری امضا کرد.

مطالعه ٢ میدان رگ‌سفید (مخازن آسماری، بنگستان و خامی) و شادگان (مخازن آسماری و بنگستان) از اهداف امضای این تفاهم‌نامه همکاری است.

این تفاهم‌نامه به امضای حمید دریس مدیر امور فنی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و الیوس خامیتوف مدیر توسعه میادین و سرمایه‌گذاری شرکت زاروبژ نفت رسید.

بر اساس این تفاهم نامه شرکت زاروبژ نفت حداکثر 9 ماه زمان دارد تا مطالعات خود را برای توسعه و افزایش تولید نفت این دو میدان انجام دهد و نتایج آن را به شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب ارائه کند.

با امضای این تفاهم‌نامه شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب هشتمین تفاهم‌نامه خود برای توسعه 4 میدان نفتی خود با شرکت‌های داخلی و خارجی امضا می‌کند.

چهار میدان پارسی، کرنج، رگ‌سفید و شادگان شامل ٩ مخزن با اعلام و تایید وزیر نفت، برای توسعه بر اساس چارچوب قراردادی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در نظر گرفته شد.
میدان رگ سفید در حوزه عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری قرار دارد و تولید فعلی آن از مخازن آسماری و بنگستان صورت می‌گیرد و مخزن خامی تاکنون تولیدی نشد.
میدان نفتی شادگان نیز که در حوزه عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون واقع است در سال 1367 به بهره‌برداری رسید و هم اکنون از مخازن آسماری و بنگستان آن نفت تولید می‌شود.

مناطق نفت‌خیز جنوب با یک شرکت روسی تفاهم‌نامه امضا کرد‌
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها