بازدید: 165

طعنه تلخ فرهاد مجیدی به منصوریان / آیا فرهاد تصور می کند به زودی سرمربی تیم استقلال خواهد شد؟

روز نو :

 فرهاد مجیدی در صفحه ی اینستاگرام بهنام برزای نوشت بازی ات چشم نواز بود. شاید اشکال از مدل شادی ات بود!

 

شاید اشکال از مدل شادی ات بود طعنه ی تلخ فرهاد مجیدی به تصمیم علیرضا منصوریان بود. تصمیمی که از نظر فرهاد مجیدی یک تصمیم غیر فنی بود! و البته در پس این طعنه حرف های زیادی نهفته است. 

 

فرهاد مجیدی یکی دو ماه پیش بود که بعد از مدت ها سکوت خود را شکست. او گفته بود دو سال پیش با پیشنهاد جدی باشگاه استقلال برای سرمربیگری مواجه شد اما به زعم خود به این پیشنهاد پاسخ منفی داد چرا که می خواهد شروع قوی داشته باشد و نیتش بر این است ابتدا دستیار مربی خارجی شود. 

 

رمز گشایی از قسمت دوم نوشته ی فرهاد مجیدی پای صفحه ی بهنام برزای در نوع خود جالب است. او ابراز امیدواری کرده که به زودی بهنام برزای را در ترکیب استقلال ببیند. با پیراهن شماره ی 7. پیراهنی که اختصاص به فرهاد مجیدی دارد. 

 

طبیعتا تا زمانی که علیرضا منصوریان سرمربی استقلال است بهنام برزای راهی برای بازگشت به استقلال ندارد. حتی اگر این بازیکن جوان در ادامه ی مسیر یکی از بهترین های لیگ برتر باشد. چرا که تصمیم علیرضا منصوریان برای بازگرداندن بهنام تصمیم قبلی او را نقض می کند و کمتر مربی ایرانی است که به اشتباه گذشته ی خود اعتراف کند. 

 

آیا فرهاد این طور تصور می گند عمر مربیگری علیرضا منصوریان در استقلال کوتاه است و او به زودی سرمربی تیم استقلال خواهد شد؟ 

 

اما در این مقطع کوتاه بعید به نظر می رسد علیرضا منصوریان نیت به پاسخ دادن به فرهاد مجیدی داشته باشد چرا که این تنش او را از مسیر آماده سازی استقلال دور می کند و دعوا با یک استقلالی نه به سود علیرضا منصوریان است و نه استقلال. نکته ی دیگر فرهاد مجیدی محبوبیت خاصی نزد استقلالی ها دارد و می شود این طور گفت طرفداران خاص خود را دارد. علیرضا منصوریان اگر با فرهاد مجیدی وارد دعوا شود طبیعتا بخشی از طرفداران خود را از دست خواهد داد. آنهایی که استقلالی هستند و فرهاد مجیدی را بیشتر از علیرضا منصوریان دوست دارند. این دو با هم درگیر شوند طرفداران این دو هم با هم درگیر خواهند شد و این استقلال را به چالش می کشد.


طعنه تلخ فرهاد مجیدی به منصوریان / آیا فرهاد تصور می کند به زودی سرمربی تیم استقلال خواهد شد؟
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها