بازدید: 54

کشف کالای قاچاق میلیاردی

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 266995
فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق گامی مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی است، از کشف انواع کالای قاچاق میلیاردی خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :
سردار علی آزادی در این‌باره با اشاره به نام‌گذاری سال‌جاری از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی؛ تولید ـ اشتغال، افزود: قاچاق کالا اقتصاد و سلامت جامعه را به خطر می‌اندازد. پلیس در راستای مقابله و مبارزه جدی با قاچاق کالا اقدامات گسترده‌ای را در سال‌جاری آغاز کرده و با قاچاقچیان به شدت برخورد می‌کند.

فرمانده انتظامی استان زنجان خاطرنشان کرد: در این راستا ماموران پلیس آگاهی و انتظامی شهرستان‌های زنجان و سلطانیه موفق شدند روز گذشته دو محموله قاچاق را شناسایی و متوقف کنند. ماموران موفق شدند از این دو محموله انواع کالاهای قاچاق شامل 2895 ثوب البسه و 99 تخته پتوی خارجی و چهار دستگاه جاروبرقی قاچاق کشف کنند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار آزادی با اعلام اینکه ارزش کالاهای کشف شده یک میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد شده است، اظهار کرد: در این ارتباط دو متهم دستگیر که جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان زنجان، از شهروندان خواست که در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه موارد مشکوک در بحث قاچاق کالا، در اسرع وقت مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.


کشف کالای قاچاق میلیاردی
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها