بازدید: 119

2 تیم جداگانه به مسابقات آسیایی و جهانی اعزام می شوند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 24539
انوشیروانی گفت: برای این که بتوانیم تمامی نفرات را محک بزنیم از دو تیم جداگانه برای مسابقات جهانی و مسابقات آسیایی استفاده خواهیم کرد.

انوشیروانی: تیم آسیایی و جهانی با هم فرق دارندسجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان در مورد اردوی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان اظهار داشت: چند نفر را مثل دهقان، بیرانوند و قاسمی خط زدیم. 3 وزنه‌برداری که از تیم‌های نوجوانان و جوانان آمدند، رفتند و نفرات جدیدی آمدند. نفرات جدید در اردوها محک می‌خورند و سپس با اضافه شدن نفرات اصلی برای بازی‌های کشورهای اسلامی و قهرمانی آسیا آماده می‌شویم.

وی ادامه داد: از تیمی که به مسابقات قهرمانی آسیا فرستادیم، چند نفر را راهی بازی‌های کشورهای اسلامی می‌کنیم اما شاید هم از دو تیم مجزا استفاده کنیم. سعی داریم تلفیقی از نفرات المپیکی را راهی این 2 مسابقه کنیم تا قبل از مسابقات جهانی، محک جدی بخورند.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: ما همه را دعوت می‌کنیم و امیدوارم بتوانیم کار کنیم. من با کسی مشکلی ندارم و در خدمت وزنه‌برداری هستم. ما تعامل می‌کنیم. کیانوش رستمی دوست من است و در المپیک 2012 لندن، در پشت صحنه به من کمک می‌کرد.


2 تیم جداگانه به مسابقات آسیایی و جهانی اعزام می شوند
:
امتیاز : 5.0 تعداد رای : 179

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها