بازدید: 45

کشف 260 میلیارد ریال پولشویی در غرب استان تهران

منبع : صدا و سیما کد خبر: 244165
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از انهدام باند بزرگ موادمخدر ، مسدود شدن 33 حساب بانکی متعلق به اعضاء این باند و کشف 260 میلیارد ریال پولشویی خبر داد.
سردار محسن خانچرلی در مصاحبه تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر با رصد فعالیت قاچاقچیان موادمخدر در غرب استان تهران در دو ماه گذشته موفق شدند با شناسایی باند بزرگ تهیه و توزیع موادمخدر در چند عملیات مختلف سه تن تریاک کشف کنند.
وی با اشاره به اینکه در این چند عملیات پلیسی، 12 قاچاقچی دستگیر شدند ، افزود: ماموران مبارزه با موادمخدر استان با توجه به ابعاد گسترده فعالیت قاچاقچیان با همکاری ماموران پلیس آگاهی ، بررسی حساب های بانکی آنها را در دستور کار خود قرار دادند.
سردار خانچرلی گفت: ماموران انتظامی پس از بررسی دقیق سوابق و مشخصات قاچاقچیان دستگیر شده، موفق به شناسایی 33 حساب بانکی فعال آنها در بانک های مختلف کشور شدند.
وی افزود: با هماهنگی مقام قضائی، تراکنش حساب های فعال قاچاقچیان از بانک های مربوط، استعلام و همچنین مشخصات دارایی های منقول و غیرمنقول آنها به دست آمد که با بررسی حساب های بانکی مشخص شد مجموع گردش مالی آنها، 260 میلیارد ریال بوده است.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به مسدود شدن حساب های بانکی قاچاقچیان با هماهنگی مقام قضائی گفت: در همین رابطه دو دستگاه پژو پارس ، یک دستگاه پژو 405،سه دستگاه پراید، یک دستگاه تاکسی ون ، یک دستگاه خودرو ال 90، یک باب آپارتمان سه طبقه در شهرستان اسلامشهر و یک باب ساختمان دو طبقه در شهر خادم آباد نیز از متهمان توقیف شد.

کشف 260 میلیارد ریال پولشویی در غرب استان تهران
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها