آسیاتل

بازدید: 619

کشمکش‌های کامبیز دیرباز در زیر پای مادر و یادآوری پشت بام تهران /حضور جمعی از حرفه‌ای‌های بازیگری در سریال ماه رمضان شبکه یک +عکس

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 242005
حضور کامبیز دیرباز در سریال "زیر پای مادر" برای مخاطبان صحنه‌هایی از سریال "پشت بام تهران" را یادآوری می‌کند.
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، سریال تلویزیونی " زیر پای مادر" در شب‌های ماه مبارک رمضان ساعت ۱۵: ۲۲ میهمان مخاطبان روزه‌دار تلویزیون می‌شود و با پخش حدود ۱۵ قسمت تاکنون توانسته توجه بیننده‌ها را به سمت خود جلب کند.

"زیر پای مادر" داستان زندگی دو خانواده را به تصویر می‌کشد که هر یک به نوعی با مشکلات یکی از شخصیت‌ها به نام "آتنه" درگیر می‌شوند و می‌توان گفت که بهناز جعفری در این مجموعه تلویزیونی نقشی مؤثر و در عین حال پررنگ را با تمام توانایی خود در عرصه بازیگری به خوبی ایفا کرده است.

سریال

در سریال "زیر پای مادر" همچنین چهره‌های جدیدی مانند مجید نورزی نیز دیده می‌شوند که در این اثر فرصت ایفای نقش در مقابل تعدادی از بهترین بازیگران از جمله پریوش نظریه و کامبیز دیرباز را پیدا کرده است.

از بخش‌های هیجان انگیز و در عین حال پر پیچ و خم سریال داستان "زیر پای مادر" به ارتباط شخصی به نام "اسماعیل نفر" و "آتنه" مربوط می‌شود که مهدی سلطانی ایفای نقش "اسماعیل نفر" را بر عهده داشته و با کشش‌های جذابی که در روند ایفای نقش این بازیگر حرفه‌ای و پیشکسوت وجود دارد، سریال "زیر پای مادر" به خوبی توجه بیننده‌ها را به خود جلب کرده است.

سریال

البته سریال "زیر پای مادر" که قرار بود با نام قبلی "لبخند رخساره " پخش شود مخاطب را در بخش‌های تصویرگری داستان به یاد سریال "پشت بام تهران " می‌اندازد به‌خصوص که بازیگر نقش اصلی هر دو سریال کامبیز دیرباز است.

کامبیز دیرباز که بدون شک یکی از توانمندترین بازیگر‌ها به شمار می‌رود، بنا بر فیلمنامه‌ای که از سعید نعمت‌اله در دست داشته ناخودآگاه در بخش‌هایی از ایفای نقش خود به نقشش در سریال " پشت بام تهران" نزدیک می‌شود و گاهی کشمکش او به عنوان "خلیل کبابی" با "آتنه" تماشاگر این سریال را به یاد درگیری‌هایش با "اختر نمد زن" در سریال " پشت بام تهران" می‌اندازد.

سریال

موسیقی سریال "زیر پای مادر" را فرزین قره گزلو ساخته و علی زندوکیلی نیز روی تیتراژ این مجموعه تلویزیونی خوانده که می‌توان گفت یکی از آثار متفاوت کارنامه هنری زندوکیلی به شمار می‌رود.

در روند شخصیت پردازی بازیگرهای سریال "زیر پای مادر" باید توجه داشته باشیم که مجید واشقانی به خوبی توانسته با عمر نه چندان طولانی خود در عرصه بازیگری، ایفای نقشی متفاوت با آنچه را که تاکنون مخاطب از او دیده را به تصویر بکشد و می‌توان گفت که نقش این هنرمند جوان در سریال ماه رمضان شبکه یک سیما به جرأت پخته‌تر از سایر فعالیت‌های او در آثار نمایشی‌اش تاکنون بوده است.

سریال

در سریال "زیر پای مادر" به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی زینب تقوایی هنرمندانی همچون بهزاد فراهانی، مهدی سلطانی، پریوش نظریه، کامبیز دیرباز، بهنازجعفری، مریم بوبانی، مجید نوروزی و مجید واشقانی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

گزارش از: بهاره کنجکاوفرد

انتهای پیام/

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

حواشی مجمع عمومی فدراسیون والیبال/ بی‌توجهی اعضا به گزارش مالی!

حواشی مجمع عمومی فدراسیون والیبال/ بی‌توجهی اعضا به گزارش مالی!

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند