بازدید: 95

دومین شکست متوالی شاگردان کولاکویچ

تیم ملی والیبال ایران دومین دیدار خود در لیگ جهانی والیبال را هم با شکست مقابل برزیل پشت سر گذاشت.

دومین شکست متوالی شاگردان کولاکویچ


گزارش - تحریریه پارسینه | ملی پوشان والیبال ایران که در اولین دیدار بیست و هشتمین دوره رقابت های لیگ جهانی با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب ایتالیا شده بودند، شامگاه امروز شنبه در دومین دیدار خود به مصاف تیم ملی برزیل رفتند و این بازی را یک بر ۳ واگذار کردند.

ترکیب ایران:
 
سعید معروف، امیر غفور، میلاد عبادی پور، فرهاد قائمی، عادل غلامی، مسعود غلامی و لیبروها (مهدی مرندی، مصطفی حیدری)
 

ترکیب برزیل:
 
برونو رزنده، ریکاردو لوکارلی، لوکاس ساتکمپ، ماریسیلو آلمیدا، مارسیو سوزا، رودریگز پینتو و اواندرو گورا
 
ست اول ۲۵ - ۲۱ به سود ایران
ست دوم ۲۵ - ۱۹ به سود برزیل
ست سوم ۲۵ - ۲۲ به سود برزیل
ست چهارم ۲۵ - ۲۲ به سود برزیل


تیم ملی ایران برخلاف دیدار با ایتالیا شروع خوبی داشت و در ست اول برتری محسوسی نسبت به حریف نامدار خود داشت و توانست این ست را با اختلاف خوبی به پایان برساند اما برزیل در ادامه کار تیم برتر میدان بود.

برزیلی ها که از تجربه بالایی برخوردار بودند و در هفت دیدار گذشته با تیم ملی ایران به برتری رسیده بودند، با استفاده از سرویس های سرعتی و قدرتی توانستند گیم های بعدی را از ایران بگیرند.

ایران ست دوم را بدون تغییر نسبت به ست اول آغاز کرد اما دفاع عادل غلامی و اسپک لوکارلی به اوت ایران را به نزدیکی برزیل رساند.
امتیاز مستقیم فرهاد قائمی از سرویس ایران را در امتیاز ١٣ به برزیل رساند.
ایران نتوانست در دریافت اول و حمله ریتم خود را حفظ کند و ٢١ بر ١٧ عقب افتاد.
اواخر ست دوم برای ایران بد پیش رفت و تیم نظم ابتدایی خود را از دست داد.
ست دوم؛ ٢٥ بر ١٩ برای برزیل و یک بر یک در مجموع
 

ست سوم بدون تغییر برای هر دو تیم آغاز شد. بازی امتیاز به امتیاز پیش رفت تا اینکه تکنیکال تایم اول با امتیاز سرویس برزیل ٨ بر ٦ شد.
ایران در امتیاز ١٠ برزیل را گرفت و دو تیم یک بار دیگر پایا پای پیش می روند.دو تیم با هم تا امتیاز ١٤ پیش رفتند اما ٢ امتیاز پی در پی تکنیکال دوم را ١٦ بر ١٤ به سود برزیل کرد.
ایران با سرویس قائمی بازی را به تساوی کشاند و با تک دفاع عادل غلامی ١٨ بر ١٧ بیش افتاد. ٢٥ بر ٢٢ برزیل ست سوم را هم برد.

در ست چهارم برزیلی ها شروع خوبی داشتند و توانستند اختلاف با ایران را زیاد کنند. وقت استراحت فنی دوم این ست با نتیجه ۱۶ بر ۱۱ به سود برزیل همراه بود. در ادامه هم ملی پوشان کشورمان هر چند خود را به برزیل رساندند و در امتیاز ۲۰ مساوی شدند اما در ادامه نتوانستند عملکرد خوب خود در ست اول را تکرار کنند و در نهایت شکست را پذیرفتند.


ملی پوشان کشورمان در شرایطی این بازی را واگذار کردند که نقطه ضعف آنها در دیدار اول بازهم در این بازی آنها را آزار داد و در امتیازات پایانی نتوانستند برابر حریف به برتری دست پیدا کنند و امتیازات را به تیم مقابل دادند.

تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه روز یکشنبه به مصاف تیم ملی لهستان خواهند رفت. برزیل هم با ایتالیا دیدار می کند. لهستان دو دیدار ابتدایی خود را با پیروزی برابر ایتالیا و برزیل به پایان برده است.

دومین شکست متوالی شاگردان کولاکویچ
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها