بازدید: 65

پرونده مدیران کانال های تلگرامی در دادسرا/احضار چند مدیر به دادگاه به علت تخلف انتخاباتی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 217656
دادگاه رئیس دادگستری استان تهران گفت:تعدادی از مدیران به علت تخلفات انتخاباتی به دادگاه احضار شدند.
غلامحسین اسماعیلی رئیس دادگستری استان تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛در رابطه با آخرین وضعیت پرونده تخلفات انتخاباتی اظهار داشت:تعدادی از مدیران به دلیل تخلفات انتخاباتی به دادگاه احضار شدند و ممکن است در بین این مدیران تعدادی از فرمانداران و استانداران حضور داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه تعدادی از این پرونده های تخلفات انتخابات در دادسرا قرار داد، گفت:در حال حاضر در رابطه با اینکه مدیران احضار شده در رابطه با تخلفات انتخاباتی دارای چه سمتی هستند و آیا در بین آن‌ها بخشدار، استاندار و فرماندار حضور داشته باشد، اطلاع ندارم.
 
رئیس دادگستری استان تهران بیان داشت: تا روز چهار شنبه هفته گذشته در استان تهران حدود 150 پرونده تخلفات انتخاباتی تشکیل شده است، البته سخنگوی شورای نگهبان بعد از تایید صحت انتخابات از وجود تعدادی دیگری تخلف خبر داده بود که هنوز  گزارش این تخلفات اعلام نشده است و ممکن است بعد از ارسال گزارش های شورای نگهبان این عدد دچار تغییر شود.
 
وی تصریح کرد: تا امروز هنوز گزارش های جدید از شورای نگهبان ارسال نشده است.
 
اسماعیلی با اشاره به بازداشت تعدادی از مدیران کانال های تلگرامی گفت: پرونده این مدیران هنوز به دادگاه ارسال نشده  و در دادسرا است.

انتهای پیام/


پرونده مدیران کانال های تلگرامی در دادسرا/احضار چند مدیر به دادگاه به علت تخلف انتخاباتی
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها