بازدید: 683

هرکول بدشانس ایران از رسما وزنه‌برداری خداحافظی کرد

منبع : تابناک کد خبر: 2156119
علی حسینی به رغم شایستگی هیچگاه نتوانست در المپیک وزنه بزند و عمده عمر قهرمانی اش را در محرومیت ناشی از دوپینگ گذراند. او سال‌ها فریاد زد که علیه او توطئه کرده اند و بهیچ وجه این اتهام را به رغم تست مثبت دوپینگ نپذیرفت.

سعید علی حسینی قهرمان وزنه برداری جهان، با امضای نامه بازنشستگی خود، رسماً از دنیای ورزش حرفه ای خداحافظی کرد.

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از فدراسیون وزنه برداری؛ سعید علی حسینی، قهرمان کم حرف و آرام وزنه برداری ایران که در اواخر دوران حسین رضازاده ظهور کرده بود، روز گذشته (یکشنبه ۱۹ آبان ماه) در فدراسیون وزنه برداری حضور یافت و با امضای نامه رسمی بازنشستگی، از دنیای ورزش حرفه ای خداحافظی کرد.

علی حسینی در این نامه، ضمن درخواست بازنشستگی از ورزش حرفه ای و قهرمانی، قید کرده که نام وی را از سیستم ADAMS (مدیریت و نظارت آنتی دوپینگ) خارج کنند. فدراسیون وزنه برداری کشورمان نیز بعد از تنظیم نامه بازنشستگی علی حسینی، این درخواست را به فدراسیون جهانی (IWF) ارسال خواهد کرد تا از این پس این وزنه بردار بدشانس از لیست کمیته ضددوپینگ جهانی خارج شود.

علی حسینی به رغم شایستگی هیچگاه نتوانست در المپیک وزنه بزند و عمده عمر قهرمانی اش را در محرومیت ناشی از دوپینگ گذراند. او سالها فریاد زد که علیه او توطئه کرده اند و بهیچ وجه این اتهام را به رغم تست مثبت دوپینگ نپذیرفت.

هرکول بدشانس ایران از رسما وزنه برداری خداحافظی کرد


هرکول بدشانس ایران از رسما وزنه‌برداری خداحافظی کرد
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها