بازدید: 25

تأسیس آکادمی ورزش‌های پارالمپیکی غرب آسیا در کیش

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2156108
کمیته ملی پارالمپیک در نظر دارد با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش اقدام به تاسیس آکادمی‌های ورزشی ویژه ورزش افراد دارای معلولیت غرب آسیا نماید.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، غلامحسین مظفری، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد تجاری - صنعتی کیش، میهمان کمیته ملی پارالمپیک بود.

وی در نشستی صمیمانه با محمود خسروی وفا رئیس و هادی رضایی دبیر کمیته ملی پارالمپیک از نزدیک در جریان روند فعالیت های کمیته و آماده سازی تیم های ملی برای بازی های پارالمپیک قرار گرفت.

مظفری که خود از جانبازان سرافراز دفاع مقدس است، آمادگی سازمان منطقه آزاد کیش را برای همکاری با کمیته ملی پارالمپیک در راستای توسعه اهداف جنبش پارالمپیک اعلام کرد و بر اساس پیشنهاد ارائه شده از سوی کمیته ملی پارالمپیک، مقرر شد جزیره کیش به عنوان محل تاسیس آکادمی های ورزش های پارالمپیکی و نیز ورزش افراد دارای معلولیت غرب آسیا معرفی شود.

همچنین با توجه به نزدیک بودن شرایط جوی این جزیره به شرایط توکیو، محل برگزاری بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰، مقرر شد تمرینات ملی پوشان اعزامی به این دوره از بازی های پارالمپیک با مشارکت سازمان منطقه آزاد و تربیت بدنی کیش در این جزیره برگزار شود.

با توجه به نظر مساعد این سازمان در راستای همکاری صمیمانه با کمیته ملی پارالمپیک، در آینده ای نزدیک تفاهم نامه همکاری میان کمیته ملی پارالمپیک و سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص همکاری های مشترک در ورزش جانبازان و معلولین و نابینایان و کم بینایان منعقد خواهد شد.

انتهای پیام/


تأسیس آکادمی ورزش‌های پارالمپیکی غرب آسیا در کیش
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها