بازدید: 580

اقدامی برای اعتباربخشی بیشتر به کارت خانه‌تئاتر

اعضای خانه تئاتر با کارت معتبر می‌توانند بلیت نمایش «هیچ چیز جدی نیست» را نیم‌بها از سایت تیوال خریداری کنند..
سرويس فرهنگ و هنر جوان آنلاين: به گزارش روابط عمومی نمایش «هیچ چیز جدی نیست»، مسعود دلخواه کارگردان نمایش، در طرحی با عنوان «به کارت عضویت خانه تئاتر اعتبار بیشتر ببخشیم»، برای اجرای نمایش خود، شرایط ویژه ای برای اعضای خانه تئاتر در نظر گرفته است.

به گفته این کارگردان، اعضای دارای کارت معتبر می توانند با استفاده از کد khanetheater از هم اکنون برای همه سانس ها و همه روز ها صندلی خود را در برگه فروش نمایش "هیچ چیز جدی نیست" به آدرس http://tiwall.com/p/nothingserious سایت تیوال انتخاب و اقدام به خرید اینترنتی کنند. همچنین، اعضا می توانند با در دست داشتن کارت عضویت معتبر خانه تئاتر، یک ساعت پیش از شروع اجرای نمایش، بلیت نیم بهای خود را حضوری از گیشه تماشاخانه ایرانشهر دریافت کنند.
این تخفیف ۵۰ درصدی فروش بلیت، برای اولین بار به صورت رسمی ویژه کارت معتبر خانه تئاتر در نظر گرفته شده است و روابط عمومی خانه تئاتر این حرکت صنفی را اقدامی مثبت ارزیابی کرده و آن را تقدیر می کند.
یادآور می شود، نمایش «هیچ چیز جدی نیست» تا ۳۰ آبان، ساعت ۲۱:۰۰ در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر میزبان علاقه مندان است.

اقدامی برای اعتباربخشی بیشتر به کارت خانه‌تئاتر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها