بازدید: 569

شرکت‌های استارت آپی فعال با رویکرد ارائه خدمات در بستر اینترنت، مورد حمایت پست هستند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2156089
عضو هیئت مدیره در جمع شرکت‌های استارت آپی استان کرمان گفت: حمایت یکسان و ایجاد فضای رقابتی شفاف با بخش خصوصی از اولویت‌های شرکت ملی پست است.

ارتباطاتبه گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، بهزاد اقبالخواه عضو هیئت مدیره شرکت پست در جمع شرکت های استارت آپی استان کرمان گفت: حمایت یکسان و ایجاد فضای رقابتی شفاف با بخش خصوصی از اولویت های شرکت ملی پست است.

اقبالخواه در جلسه شرکت های استارت آپی در استان کرمان افزود: شرکت های استارت آپی که با رویکرد ارائه خدمات در بستر اینترنت شکل گرفته اند، مورد حمایت پست هستند.

او با اشاره همکاری مطلوب پست استان کرمان با شرکت های مذکور، اظهار داشت: این استان در چارچوب قوانین و مقررات، بخشی از فضای موجود تبلیعاتی و اطلاع رسانی را در اختیار این شرکت ها قرار می دهد و در سایر زمینه ها از جمله حمل و جابجایی محصولات نیز همکاری خواهد داشت.

عضو هیئت مدیره شرکت پست با استقبال از توسعه همکاری ها با کسب و کار های نوپا تصریح کرد: ظرفیت های پست در زمینه حمل و جابجایی بسته و کالا در پهنه گسترده جغرافیایی کشور وجود دارد که در اختیار شرکت های استارت آپی نیز قرار می گیرد.

انتهای پیام/


شرکت‌های استارت آپی فعال با رویکرد ارائه خدمات در بستر اینترنت، مورد حمایت پست هستند
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها