بازدید: 22

دعوت به جنگ بانوان برای تصدی سمت‌های مدیریتی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2156075
امانی گفت: بانوان بدانند که زیر پای آن‌ها برای تصدی سمت‌های مدیریتی فرش قرمز پهن نمی‌کنند.

دعوت به جنگ بانوان برای تصدی سمت های مدیریتیبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، شهربانو امانی عضو شورای شهر تهران در آئین بیست و یکمین انتخابات شهردار مدارس با تاکید بر اینکه امروز فرصت مغتنمی است که ما در مدرسه شاهد دور هم جمع شدیم، گفت: زمانی که ما از زیر تابلو شاهد رد می شویم باید خون شهدا را پاس بداریم و در کنار این اقدام با خودسازی بتوانیم آینده خوبی را برای کشور رقم بزنیم.

عضو شورای شهر تهران افزود: در کشور های پیشرفته مشاهده می کنیم که با توسعه و پیشی گرفتن در امر آموزش و پرورش آن ها توانستند به موفقیت دست یابند و ما نیز باید بدانیم که هر جا فرصتی برای حضور شهروندان در اختیار ما قرار گرفت از آن استفاده بهینه کنیم.

امانی با تأکید بر اینکه شهردار مدرسه کلیدی در دستان شماست، گفت: تعامل بین نهاد ها می تواند پل ارتباطی بین مدیران و شهروندان باشد و از این راه می توان در کنار توسعه مدارس مهارت آموزی را نیز در بین دانش آموزان تقویت کرد.

بیشتر بخوانید: شرکت ۴ هزار و ۳۶۴ دانش آموز در انتخابات شهردار مدرسه

وی ادامه داد: نسل شما نسلی مطالبه گر، پرسشگر و مسئولیت پذیر است و باید بدانید هر اقدامی که می خواهیم انجام دهیم، آداب خاص خود را دارد و یکی از مواردی که همواره در مورد آن مباحث گسترده ای انجام شده هویت نسل جوان در کشور است.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: اگر آموزش و پرورش مسئولیت های اجتماعی را به دانش آموزان یاد ندهد، در جامعه ای که بیشتر خانواده ها به سمت تک فرزندی گرایش پیدا کرده اند چه کسی باید به آن ها مهارت ها را آموزش دهد؟

امانی با تأکید بر اینکه شهردار مدرسه بستر آموزش است، گفت: اگر قرار است تعادل و موازنه در کشور بین زن و مرد ایجاد شود، باید از تمام فرصت ها استفاده بهینه کرد، زیرا دختران ما باید بدانند که قرار نیست زیر پای آن ها فرش قرمز پهن شود و آن ها را به مسئولیت اجتماعی دعوت کرد و لازم است آن ها از همین امروز بدانند باید برای حقوق خود بجنگند و انتخاب شهردار مدارس تمرینی برای تعامل با یکدیگر است.

عضو شورای شهر تهران در تذکری به شهردار تهران تصریح کرد: آقای حناچی باید بداند که ۳۰ درصد از پست های رده بالای مدیریت شهری را باید در اختیار بانوان قرار دهد.

انتهای پیام/


دعوت به جنگ بانوان برای تصدی سمت‌های مدیریتی
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها