بازدید: 722

رعنا آزادی ور به سریال «جیران» پیوست

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2156051
رعنا آزادی‌ور به سریال «جیران» جدیدترین ساخته حسن فتحی پیوست.

رعنا آزادی ور به سریال «جیران» پیوستبه گزارش حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، رعنا آزادی ور دومین بازیگری است که بعد از پری ناز ایزدیار حضورش در سریال جیران قطعی شده است.

درباره الی، محمد رسول الله، مارمولک، پارک وی، چهارراه استانبول، سونامی و ... از جمله فیلم های سینمایی است که در کارنامه کاری آزادی ور ثبت شده است. فیلمنامه این سریال تاریخی را احسان جوانمرد و حسن فتحی نوشته اند.

حسن فتحی کارگردان و اسماعیل عفیفه تهیه کنندگی این سریال را به عهده دارند.

پیش تولید، ساخت و انتخاب لوکیشن های «جیران» در تهران ادامه داشته و بزودی عوامل و دیگر بازیگران این سریال معرفی خواهند شد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می خواهد. قلعه ای می خواهد که جان پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه ای محکم تر از عشق نیست. بدهید همه جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد …»

انتهای پیام/

 


رعنا آزادی ور به سریال «جیران» پیوست
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها