بازدید: 24

آخرین جزئیات از تکمیل پروژه فلکه دوم نیرو هوایی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2156029
#تهران_ما به بررسی آخرین وضعیت فلکه دوم نیرو هوایی پرداخت.

آخرین جزئیات از تکمیل پروژه فلکه دوم نیرو هواییبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از شهروندان با ارسال پیامک به بخش #تهران_ما باشگاه خبرنگاران جوان درخواست تشریح آخرین وضعیت پروژه بهسازی فلکه دوم نیروهوایی را داشت.

او در پیامک خود نوشت: بسته شدن فلکه دوم نیرو هوایی عرصه عمومی منطقه را کاهش داده است و اجرای این طرح در شرایط فعلی توجیه اقتصادی ندارد.

مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری تهران پاسخ داد؛

برزین ضرغامی مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: پروژه بهسازی فلکه دوم نیروی هوایی در ۳ فاز برنامه ریزی و اجرا شد.

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران در تشریح فازبندی پروژه بهسازی فلکه دوم نیروی هوایی گفت: فاز اول مربوط به مرمت آب نمای میانه فلکه بود که به مدت زیادی به صورت غیر فعال درآمده بود و در ادامه نیز طرح تکمیل رینگ داخلی میدان در دستور کار قرار گرفت.

ضرغامی در پاسخ به گلایه شهروندان مبنی بر کاهش عرصه عمومی پایتخت با اجرای طرح بهسازی فلکه دوم نیرو هوایی، تصریح کرد: در حال حاضر شاید شهروندان بر این باور باشند که انجام پروژه بهسازی فلکه دوم نیرو هوایی اقدامی در مسیر کاهش عرصه عمومی پایتخت است، اما باید گفت با تکمیل این پروژه شاهد افزایش عرصه عمومی در منطقه نیروی هوایی هستیم.

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران ادامه داد: با تکمیل پروژه بهسازی فلکه دوم نیروی هوای شاهد کاهش عرصه سواره هستیم و این فضا در اختیار افراد پیاده قرار می گیرد.

او در توضیح هزینه های انجام شده طرح بهسازی فلکه دوم نیرو هوایی گفت: تاثیر تکمیل پروژه فلکه دوم نیرو هوایی در عرصه عمومی منطقه به اندازه ای است که هزینه های انجام آن برای مدیریت شهری قابل قبول است و توجیه اقتصادی دارد.

انتهای پیام/


آخرین جزئیات از تکمیل پروژه فلکه دوم نیرو هوایی
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها