بازدید: 29

ماجدی:خروجی طرح استعدادیابی در نتایج تیم‌ها دیده می‌شود

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2156013
رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال می‌گوید میزبانی فدراسیون از مسابقات مقدماتی در رده‌های سنی جوانان، نوجوانان و امید نشان دهنده توجه و حمایت ویژه از این تیم هاست.

ماجدی:خروجی طرح استعدادیابی در نتایج تیم ها دیده می شودبه گزارش  گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از  فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی رئیس کمیته آموزش و عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال گفت: ابتدا باید صعود هر سه تیم رده های پایانی به مسابقات نهایی قهرمانی آسیا را به اعضای کادر فنی این تیم ها، بازیکنان همچنین کلیه دست اندرکاران تبریک بگویم. البته در سال های گذشته و در اکثر ادوار مسابقات تیم های ما جواز صعود به مرحله نهایی را کسب می کردند، اما نباید فراموش کنیم که معادلات در فوتبال آسیا تغییر کرده و در کنار قدرت هایی مثل عربستان، کره جنوبی و ژاپن تیم هایی مثل تاجیکستان و ویتنام هم سرمایه گذاری قابل توجهی کرده اند و حالا از تیم های مدعی در رده های مختلف محسوب می شوند. در این شرایط وقتی امکانات و سرمایه گذاری ها را مقایسه می کنیم می بینیم کار بزرگی اتفاق افتاده و صعود مقتدرانه تیم های ما بدون گل خورد یا با کسب امتیازات کامل بسیار ارزشمند است.

رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال اظهار کرد: تلاش های مجموعه فدراسیون فوتبال، کسب میزبانی مسابقات مقدماتی در هر سه رده همچنین انتخاب های شایسته و تصمیمات صحیح، سازمان دهی مناسب، برنامه های تدارکاتی گسترده و اعزام های تاثیرگذار ازجمله عوامل موفقیت تیم های پایه بوده است. فراموش نکنیم که فدراسیون با وجود تمامی مشکلات مالی میزبانی از مسابقات در هر سه رده را به دست آورد که این نشان دهنده حمایت و توجه جدی نسبت به این تیم هاست.

ماجدی در پایان گفت: نباید از تاثیر مطلوب طرح استعدادیابی فدراسیون فوتبال به سادگی بگذریم. طرحی که موجب شده به جرات بگویم کمتر از ۵% از بازیکنان شایسته رده های مختلف سنی ممکن است دیده نشده باشند و بیش از ۹۵% از بهترین ها شناسایی شده اند که حاصل و خروجی آن شکل گیری تیم هایی قدرتمند و منسجم بوده است که نتایج لازم را کسب کردند. با این وجود کار ما از حالا شروع شده و هدف اصلی موفقیت در مسابقات نهایی است. به ادامه حمایت های فدراسیون فوتبال قطعا این سه تیم می توانند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند و امیدواریم با برنامه ریزی و تدارکات گسترده همچنین اردو ها و بازی های قوی تر آماده حضور در مرحله نهایی مسابقات قهرمانی آسیا شوند.

انتهای پیام/

آخرین اخبار از مسابقات قهرمانی آسیا 

ماجدی:خروجی طرح استعدادیابی در نتایج تیم‌ها دیده می‌شود
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها