بازدید: 28

موفقیت شانس اصلی اسکار ۲۰۱۹ همچنان ادامه دارد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2155965
فیلم سینمایی «انگل» به نویسندگی و کارگردانی «بونگ جون-هو» نماینده سینمای آسیا در چرخه اکران سینمای هالیوود در آستانه قرارگیری در جایگاه پرفروش ترین فیلم خارجی در تاریخ سینمای هالیوود قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی «انگل» به نویسندگی و کارگردانی «بونگ جون هو» نماینده سینمای آسیا در چرخه اکران سینمای هالیوود در آستانه قرارگیری در جایگاه پرفروش ترین فیلم خارجی در تاریخ سینمای هالیوود قرار گرفت. 

انگل فیلمی محصول کره جنوبی در ژانر درام کمدی سیاه به نویسندگی و کارگردانی بونگ جون-هو است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد.

بیشتر بخوانید:

برای مشاهده آخرین خبر از سینمای هالیوود اینجا کلیک کنید.

موفقیت شانس اصلی اسکار ۲۰۱۹ همچنان ادامه دارد/////////دوشنبه

از بازیگران آن می توان به سونگ کانگ-هو، لی سون-کیون، چو یئو جئونگ، چوی وو-شیک و پارک سو-دام اشاره کرد. این فیلم در بخش اصلی جشنواره کن ۲۰۱۹ حضور داشت و برنده نخل طلای جشنواره شد.

«انگل» در مورد خانوادهٔ بی پولی است که به خانوادهٔ ثروتمندی تعدی می کنند، اما در مخمصه می افتند. بسیاری از منتقدین این فیلم را بهترین اثر «بونگ جون-هو» تا به امروز توصیف کرده اند که به عنوان یک اثر کمدی غیرعادی آغاز می شود و به اثری عجیب تبدیل می شود که در هیچ گونه ای قابل دسته بندی نیست.

موفقیت شانس اصلی اسکار ۲۰۱۹ همچنان ادامه دارد/////////دوشنبه

آخرین اثر بونگ زندگی را زیر کفن سرمایه داری می جوید و در پایان ما را توانگرتر می سازد. الخاندرو گونسالس اینیاریتو رئیس هیئت داوران جشنواره در کنفرانس خبری پس از مراسم اهدای جوایز در این باره گفت:

«این فیلم تجربه ای منحصر به فرد و اثری غیرمنتظره است. همهٔ ما را تحت تأثیر قرار داد. اینکه فیلم ما را از طریق ژانر های مختلف با خود همراه می کند و به شکلی سرگرم کننده پیرامون مسئله ای جهانی و اساسی حرف می زند، برای ما غیرقابل پیش بینی بود.»

انتهای پیام/

 


موفقیت شانس اصلی اسکار ۲۰۱۹ همچنان ادامه دارد
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها