بازدید: 29

رئیس و اعضای شورای سیاستگذاری نمایشگاه بین المللی قرآن کریم منصوب شدند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2155964
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی عبدالهادی فقهی زاده را به عنوان رئیس بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم منصوب کرد.
رئیس و اعضای شورای سیاستگذاری نمایشگاه بین المللی قرآن کریم منصوب شدندبه گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکم سیدعباس صالحی خطاب به عبدالهادی فقهی زاده آمده است: 
 
«بسم ­الله الرحمن الرحیم
 
انه­لقرآن کریم فی کتاب مکنون لا یمسه الا المطهرون
 
جناب آقای دکتر عبدالهادی فقهی­ زاده 
 
اکنون که آن آوای دلنشینی که در شب تیره برخاست، در سراسر گیتی طنین انداخته و روشنایی شورانگیز کلام حق، دل ها را به شور و اندیشه ها را به نور مزین می کند؛ بزرگداشت آن کلام نور عظیم تر می نماید. 
 
با توجه به شایستگی و تجارب مفید جناب­عالی به موجب این حکم به سمت «رییس بیست و هشتمین نمایشگاه بین­المللی قرآن کریم» منصوب می ­شوید.
 
امید است با تلاش مجدانه و بهره­ گیری پیوسته از تجارب گذشته و ظرفیت­ های حوزه­ های مختلف قرآن و عترت به ویژه تشکل­ های صنفی و نهاد های مردمی مؤید و موفق باشید.»
 
همچنین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکام جداگانه دیگری ابوالقاسم ایرجی، حجت­ الاسلام والمسلمین محمدعلی خسروی، احمد مسجد جامعی، حجت­ الاسلام والمسلمین محمدرضا حشمتی، نجفقلی حبیبی، عباس سلیمی، حجت­ الاسلام والمسلمین محمدعلی مهدوی­ راد، حجت ­الاسلام والمسلمین حمید محمدی، حجت ­الاسلام والمسلمین عبدالهادی مسعودی، حجت­ الاسلام والمسلمین محمدمهدی معراجی، لادن حیدری، حجت ­الاسلام والمسلمین احمد مازنی، ولی یاراحمدی و محمدرضا جوادی یگانه را به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری این دوره از برگزاری نمایشگاه قرآن کریم منصوب کرد.
 
در احکام اعضای شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم نیز آمده است:
 
«نظر به تجـربه و دانش جناب­عالی در حوزه فرهنگ و هنـر دینی به عنوان عضو شورای سیاستگذاری بیست­ و­ هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن­کریم منصوب می ­شوید.
 
امیدوارم با درایت و تدبیر دست­اندرکاران برپایی این رویداد قرآنی، فرصتی برای تبیین خدمات اصحاب فرهنگ و هنر و دولت به ساحت قرآن کریم فراهم شود.»

انتهای پیام/

رئیس و اعضای شورای سیاستگذاری نمایشگاه بین المللی قرآن کریم منصوب شدند
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها