بازدید: 10

بازگشت قابلیت استفاده همزمان از اینترنت و مکالمه به iOS 13

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2155669
شرکت اپل با عرضه بروزرسانی iOS 13.2.2، قابلیت multitasking و استفاده همزمان از اینترنت حین مکالمه که در نسخه ۱۳.۲ این سیستم عامل حذف شده بود را به آن بازگرداند.

قابلیت multitasking به سیستم عامل iOS 13 بازگشتبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت اپل حدود سه  ماه پیش نسل جدید گوشی های خود را به همراه نسخه جدید سیستم عامل این شرکت یعنی iOS 13 معرفی کرد و پس از یک ماه  این سیستم برای کاربران استفاده کننده از گوشی های 6S و بالاتر عرضه شد که طبق اعلام شرکت اپل بیشتر افرادی که گوشی های آن ها از این نسخه از سیستم عامل پشتیبانی می کرد، آن را دریافت کردند. اما همیشه نسخه های اول سیستم عامل iOS دارای ایراداتی است که پس از عرضه و با اعلام کاربران این شرکت مشخص می شوند و شرکت اپل نیز با عرضه بروزرسانی مشکلات گزارش شده را برطرف می کند.

شرکت اپل تاکنون چند بروزرسانی برای سیستم عامل iOS 13 منتشر کرد است که هر کدام از آن ها دارای ایراداتی بودند که بروزرسانی جدید اپل آن ها را برطرف می کرد. اما در نسخه ۱۳.۲ این سیستم عامل ایرادی بسیار بزرگ وجود داشت و آن هم وجود نداشتن امکان multitasking در برنامه ها بود که به این ترتیب وقتی که کاربر در حال کار با برنامه ای بود و همزمان کسی با وی تماس می گرفت، پس از اتمام تماس کاربر می دید که گوشی وی از برنامه خارج شده است و برنامه مجددا باز می شد.

بازگشت قابلیت استفاده همزمان از اینترنت و مکالمه به iOS 13

اما شرکت اپل به تازگی iOS 13.2.2 را عرضه کرده است که این مشکل را برطرف کرده و کاربران می توانند به طور همزمان به کار با چند برنامه بپردازند. همچنین اپل اعلام کرده است که در نسخه iOS 13.3 بسیاری دیگر از مشکلات گزارش شده توسط کاربران برطرف شده است اما این نسخه از سیستم عامل فعلا در وضعیت بتا قرار دارد و در دسترس عموم قرار نگرفته است.

بیشتر بخوانید: رفع مشکل مالتی تسکینگ در بروزرسانی جدید iOS 13.2.2

نسخه iOS 13.2.2 ایراد قطع شدن داده های تلفن همراه در حین مکالمه را نیز از بین برده است و کاربران پس از دریافت این بروزرسانی می توانند بدون نگرانی از قطع شدن اینترنت خود به تماس های ورودی پاسخ دهند. اما هنوز هم در این نسخه از iOS ایراداتی وجود دارد که شرکت اپل باید آن ها را برطرف کند که از شایع ترین آن ها می توان به خروج ناگهانی از برنامه ها و از بین رفتن انیمیشن سیستم عامل پس از باز شدن قفل صفحه گوشی اشاره کرد.

انتهای پیام/

انتشار بروزرسانی ۱۳.۲.۲ سیستم عامل iOS

بازگشت قابلیت استفاده همزمان از اینترنت و مکالمه به iOS 13
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها