بازدید: 24

کلاس‌های دانشگاهی کم‌کاربردترین راه آموزش!!

منبع : سایت خبری پول نیوز کد خبر: 2155667
پول نیوز طی هفته گذشته نظرسنجی برگزار و از شما مخاطبان خود خواست که بگویید بهترین راه آموزش بورس چیست؟

به گزارش خبرنگار پول نیوز، شما مخاطبان بهترین و کارآمدترین راه آموزش بورس را استفاده از کلاس کارگزاری ها تایین کردید؛ اما مهم ترین موضوع این است که چند درصد افرادی که از کلاس کارگزار ها شرکت می کنند می تواند با این دانش از بورس خرید کنند.

براساس آخرین گزارش موجود اغلب کارگزاری ها خرید و فروش اوراق بهادار را به گونه ای آموزش می دهند که افراد فقط می توانند از آن کاگزاری خرید کنند و اغلب برای خریدهای سهم های دیگر از بورس و فرابورس مشکل دارند و اغلب درصورت خرید با ضرر بالایی مواجه می شوند.

نیمی از کلاس حضوری و آنلاین کارگزاری ها کیفیت لازم و ملزوم ندارند فقط یک عده اطلاعات دست و پا شکسته به مخاطب می دهند و باعث شکست مخاطبان در بازار سرمایه می شوند؛ این نکته نیز وجود دارد گاهی نیمی از کلاس ها (حضوری، آنلاین) به مخاطبان کمک می کنند باعث خرید موفق و افزایش سوددهی آن ها از بورس و فرابورس می شوند.

دومین انتخاب شما مخاطبان آموزش آنلاین است؛ مهم ترین رکن جامعه دیجیتال و امروزی آموزش های آنلاین است. این آموزش ها نقش مهمی در زندگی افراد دارند اینگونه که مهم نیست که شما کجایید و در چه وضعیتی هستند شما می توانند با استفاده از اینترنت و یک سیستم دیجیتال (گوشی، تبلت، لپ تاپ) به راحتی با یک جست و جوی ساده و مشاهده ویدیو و یا خواندن مطالب به راحتی آموزش های لازم را ببیند؛ اما این نکته نیز مهم است که برخی سایت ها کیفیت لازم را ندارند و اطلاعات نادرست و اشتباه به مخاطبان می دهند.

سومین انتخاب مردم به طور مشترک به شرکت در کلاس های دانشگاهی و مطالعه کتاب و بروشور تخصصی رسید.

شرکت در کلاس های دانشگاهی؛ اغلب آموزش های آکادمیک نیست و در این کلاس ها به صورت خلاصه وار راجب خرید و فروش در بورس و فرابورس می گویند و افراد محصل با این باور که تسلط کامل بر این بازار دارند وارد بازار سرمایه می شوند و اغلب دچار سرگرمی و شکست می شوند.

مطالعه کتاب و بروشور تخصصی نیز با ۹.۰۹ درصد از آرا به سومین رده رسید. مطالعه کتاب و بروشور اطلاعات کافی و تقربیا تخصصی به مخاطبان می دهد؛ اما این کتاب ها عملکرد بازار سرمایه را به صورت عملی و کاربردی نوضیح نمی دهند و فقط به صورت کتبی هستند.

کلاس های دانشگاهی کم کاربرد ترین راه آموزش!!


کلاس‌های دانشگاهی کم‌کاربردترین راه آموزش!!
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها