بازدید: 5

علمای مسلمان خواستار تحریم امارات شدند

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2155634
علمای مسلمان از ملت‌ها و دولت‌های عرب و اسلامی در سرتاسر جهان اسلام خواستند امارات و کالا‌های آن را به سبب نقش این کشور در کشتار مسلمانان، تحریم کنند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی الجزیره، شماری از علمای مسلمان، تحریم سیاسی و اقتصادی امارات را در پی دسیسه چینی و کشتار مسلمانان یمن و لیبی خواستار شدند. 

۸۷ تن از علمای مسلمان با انتشار بیانیه ای تاکید کردند: امارات از پول های خود برای کشتار مسلمانان در سرتاسر جهان استفاده می کند. بر کسی پوشیده نیست دولت امارات جنایت و به بازی گرفتن جان مسلمانان را به اوج خود رسانده است. در حمله ظالمانه علیه ملت ها یا دولت های مسلمان، از جمله مصر و کودتا علیه محمد مرسی، رئیس جمهور منتخب این کشور، یا لیبی و یمن، یا تعرض به اقلیت ها، مثل اوضاع مسلمانان چین (ایغورها) یا منطقه کشمیر، امارات دست دارد و آشکارا و نهان پول های خود را در این امور به کار می گیرد.

در ادامه این بیانیه امده است: امارات با پول های خود، سلاح، تجهیزات، هواپیما و مزدوران را می خرد و آن ها را به عنوان پیک مرگ برای مسلمانان گسیل کرده و شهرهایشان را ویران می کند.

علمای مسلمان از ملت ها و دولت های عرب و مسلمان در سرتاسر جهان اسلام خواستند امارات و کالا های آن را تحریم کنند و از بازرگانانی که در امارات فعالیت می کنند، درخواست کردند از این کشور رویگردان شده و بنادر آن را تحریم کنند، زیرا امارات از پول های آنان برای کشتار مسلمانان استفاده می کند و این پول ها یاری کننده این کشور برای ارتکاب جنایت و جنگ است.

در پایان این بیانیه آمده است: امارات این پول ها را صرف کشتار مسلمانان و حمایت مالی از مزدوران می کند و با آن کودتا هایی را علیه دولت های قانونی ترتیب می دهد، رویا های ملت های عرب را برای رهایی از ظلم و استبداد به باد می دهد و علیه مقاومت فلسطین دسیسه چینی می کند و در حمایت از صهیونیست ها با اقدامات تروریستی آنان را هدف می گیرد و در واقع امارات از پول های مسلمانان برای کشتار آنان مدد می جوید.

انتهای پیام/


علمای مسلمان خواستار تحریم امارات شدند
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها