بازدید: 13

فلسطینی‌ها باید قدرتمندانه برخورد کنند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2155622
صفحه تاریخ ایران و جهان درس و عبرت؛ روایت رهبر معظم انقلاب به مناسبت ۲۱ آبان سالمرگ یاسرعرفات پستی به نقل از معظم له منتشر کرد که به این شرح است:چنانچه دست قدرت در مقابل صهیونیست‌ها نشان ندهیم، آن‌ها به کسى رحم کنند، ملاحظه کسى را بکنند، حق کسى را رعایت کنند، ابداً. تنها علاجى که تا قبل از نابودىِ این رژیم وجود دارد عبارت است از اینکه فلسطینى‌ها بتوانند قدرتمندانه برخورد کنند.

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، صفحه تاریخ ایران و جهان درس و عبرت؛ روایت حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای (مد ظله العالی)، رهبر معظم انقلاب به مناسبت ۲۱ آبان سالمرگ یاسرعرفات، رییس تشکیلات خودگردان فلسطین و سازشکار کمپ دیوید پستی به این شرح به نقل از معظم له منتشر کرد:

«کسى مثل یاسر عرفات را که این همه با صهیونیست ها همراهى کرد، نتوانستند تحمل کنند، محاصره اش کردند، تحقیرش کردند، مسمومش کردند، نابودش کردند.
این جور نیست که اگر چنانچه دست قدرت در مقابل صهیونیست ها نشان ندهیم، آن ها به کسى رحم کنند، ملاحظه  کسى را بکنند، حق کسى را رعایت کنند، ابداً. تنها علاجى که تا قبل از نابودىِ این رژیم وجود دارد عبارت است از اینکه فلسطینى ها بتوانند قدرتمندانه برخورد کنند.»

۱۳۹۳/۰۵/۱۷

فلسطینی ها باید قدرتمندانه برخورد کنند

 

انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.


فلسطینی‌ها باید قدرتمندانه برخورد کنند
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها