بازدید: 18

سردار پاکپور: تجهیزات نیروی زمینی سپاه مدرن و به روز شده است

منبع : صراط نیوز کد خبر: 2155603
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: تجهیزات نیروی زمین سپاه مدرن و به روز شده است و امروز شاهد طراحی و ساماندهی پهپاد‌ها و موشک‌های دقیق زن هستیم.
صراط:

سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور پیش از ظهر دوشنبه در مراسم اختتامیه دوره رسته ای مجتمع دانشگاهی امیرالمومنین (ع) نیروی زمینی سپاه اظهار داشت: دانشگاه امیرالمومنین (ع) مرکزی فرهنگی برای تربیت افرادی جان برکف برای جمهوری اسلامی ایران است که شهدایی گرانقدر نیز تقدیم انقلاب کرده است.

به گزارش مهر وی با بیان اینکه لازم است با برنامه ریزی های دقیق کیفیت آموزش در این دانشگاه را افزایش دهیم، ابراز داشت: تربیت نیرو های ماهر در همین راستا ضرروت دارد چرا که تجهیزات جنگی قوی تنها با توانایی نیرو های ماهر قابلیت استفاده دقیق خواهد داشت.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران ابراز داشت: افزایش مهارت و استمرار در آموزش از مواردی است که باید در دانشگاه و یگان های رزمی مورد توجه دقیق باشد.

وی با اشاره به اینکه تجهیزات نیروی زمین سپاه مدرن و به روز شده است، گفت: در طول سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی روز به روز تجهیزات نظامی ایران پیشرفت یافته است به نوعی که امروزه این تجهیزات با زمان دفاع مقدس قابل مقایسه نیست.

وی ادامه داد: امروز نیروی زمینی سپاه با تجهیزات مدرن از مرز های کشورمان دفاع می کند و شاهد طراحی پهپاد ها و موشک های دقیق زن در سپاه پاسداران هستیم.

ضرورت مهارت افزایی و انجام پژوهش دانشجویان دانشگاه امیرالمومنین (ع)

وی با تاکید دوباره بر ضرورت مهارت افزایی و انجام پژوهش دانشجویان دانشگاه امیرالمومنین (ع) گفت: سرداران جوان ما در دوران دفاع مقدس از مهارت های خود نهایت استفاده بهینه را کردند و با هوشمندی و برنامه ریزی های هوشمدانه در عملیات های مختلف موفق شدند و زندگی این شهیدان امروزه می تواند الگویی برای دانشجویان این دانشگاه باشد.


سردار پاکپور: تجهیزات نیروی زمینی سپاه مدرن و به روز شده است
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها