بازدید: 4

پلیس بولیوی: قرار بازداشت مورالس صادر نشده است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2155569
پلیس بولیوی اعلام کرد حکم بازداشتی برای رئیس‌جمهور این کشور که بامداد گذشته استعفا داد، صادر نشده است.

پلیس بولیوی: قرار بازداشت مورالس صادر نشده استبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، یک فرمانده پلیس بولیوی شب گذشته اعلام کرد هیچ قرار بازداشتی برای اوو مورالس، رئیس جمهور مستعفی این کشور صادر نشده است.

ژنرال «یوری کالدرون» ضمن جعلی خواندن شایعات مربوط به بازداشت مورالس اعلام کرد، هیچ حکم دستگیری برای او صادر نشده است.

این در حالی است که اوو مورالس در توئیتی نوشت: «پلیس قصد داشت من را به صورت غیرقانونی بازداشت کند. گروه های خشونت طلب به خانه من حمله کردند. این کودتا حاکمیت قانون را از بین می برد.»

پیش تر در پی درخواست سازمان کشور های آمریکایی برای برگزاری انتخابات دوباره در بولیوی، اوو مورالس، رئیس جمهور این کشور، خواستار برگزاری انتخابات جدید در این کشور شد.

رئیس جمهور بولیوی که به تازگی از سوی کمیسیون انتخابات این کشور برنده انتخابات ریاست جمهوری اعلام شده بود، به دنبال افزایش اعتراضات به نتایج انتخابات مجبور شد از سمت خود استعفا کند.

در همین حال خبرگزاری رویترز در خبری به نقل از نیروی نظامی بولیوی اعلام کرد آن دسته از گروه های نظامی که خارج از قانون عمل می کنند، خلع سلاح می شوند. به دنبال استعفای رئیس جمهور بولیوی، آشوب، حملات خشونت بار، آتش سوزی و حمله به منازل کارمندان دولت در لاپاز گزارش شده است.

انتهای پیام/


پلیس بولیوی: قرار بازداشت مورالس صادر نشده است
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها