بازدید: 11

دانش آموز آمریکایی که به طرز وحشیانه‌ای از معلمش کتک خورد + فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2155501
صحنه‌ای تکان دهنده از حمله معلم به دانش آموز در ایالت «تگزاس» آمریکا، سوژه داغ شبکه‌های اجتماعی شد.

دانش آموز آمریکایی که به طرز وحشیانه ای از معلمش کتک خورد+فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، اخیرا ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که نشان می دهد یک معلم آمریکایی به شکل بی رحمانه ای دانش آموز ۱۵ ساله را زیر مشت و لگد قرار داده است.

تیفانی شیدل لنکفورد ۳۲ ساله نام معلمی است که مدرسه کایل ایالت تگزاس آمریکا تدریس می کند. او در سال ۲۰۱۴ نیز به جرم خشونت با خانواده اش دادگاهی شد.

اکنون نیز در مدرسه به طرز وحشیانه ای به دانش آموز حمله می کند و او را مورد ضرب و شتم قرار می دهد. دلیل این حمله هنوز مشخص نیست. اما در ویدئویی که توسط یکی از دانش آموزان گرفته شده، نشان می دهد که در ابتدا معلم چندین مشت به صورت دانش آموز نشسته روی صندلی می کوبد و بعد او را از روی صندلی پرت می کند و در حالی که قربانی گریه می کند با لگد به سرش می زند و شروع به فریاد زدن می کند.

دانش آموزان دیگر که از این صحنه تکان دهنده شوکه شده بودند به سرعت به مدیریت اطلاع می دهند. بعد از انتشار این ویدئو در فضای مجازی، مدیریت مدرسه اعلام کرد که مجرم به اتهام حمله، بازداشت و از مدرسه نیز اخراج شده است.

دانش آموز ۱۵ ساله ای که مورد حمله قرار گرفته، به بیمارستان منتقل شده است و والدین او اقدامات لازم برای مجازات و دادگاهی کردن معلم را آغاز کردند.

دانش آموز آمریکایی که به طرز وحشیانه ای از معلمش کتک خورد+فیلم

دانش آموز آمریکایی که به طرز وحشیانه ای از معلمش کتک خورد+فیلم

کد ویدیو

انتهای پیام/


حمله وحشیانه معلم آمریکایی به دانش اموز

دانش آموز آمریکایی که به طرز وحشیانه‌ای از معلمش کتک خورد + فیلم
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها