بازدید: 16

دونات طلا در مشهد!

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2155420
بر اساس اخبار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی بستنی‌ها طلا وارد شهر مشهد شده‌اند. درضمن نه تنها بستنی بلکه کیک، نوشیدنی و استیک هم به‌آن اضافه شده است.

دونات طلا در مشهد!به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، به نقل از روزنامه خراسان، سال ۹۰ بود که انتشار خبر سرو بستنی طلا در برج میلاد تهران سر زبان ها افتاد. بستنی لوکسی که در آن دوره حدود ۴۰۰ هزار تومان برای خریدار آب می خورد و سروصدای زیادی هم به پا کرد، اما با واکنش هایی که در فضای مجازی صورت گرفت خیلی زود از منوی رستوران جمع شد. این بار، اما آن طور که در شبکه های اجتماعی ادعا می شود این بستنی ها وارد شهر مشهد شده اند، نه تنها بستنی که کیک، نوشیدنی و استیک هم به آن اضافه شده است، البته نه در تمامی شیرینی فروشی ها و مغازه ها که در برخی از فروشگاه های بالای شهر که مردم توان خرید چنین بستنی ها و کیک های گرانی را دارند یا در برخی از صفحه های اینستاگرام به فروش می رسد.
• کاربری نوشت: «کافیه کمی در اینستاگرام بچرخین و کیک و بستنی طلا رو توی بازار مشهد جست وجو کنین تا قیمت ها و مدل های مختلف رو به شما نشون بده!»

انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.


دونات طلا در مشهد!
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها