بازدید: 19

اطلاعیه/ پیش بینی دمای ۷ درجه زیر صفر برای مناطق زلزله زده

منبع : صراط نیوز کد خبر: 2155316
سازمان هواشناسی با پیش بینی دمای منفی ۷ تا ۵ درجه برای مناطق زلزله زده شمالغرب کشور از تداوم آلودگی هوا در شهر‌های پرجمعیت و صنعتی کشور خبر داد.
صراط:

سازمان هواشناسی با پیش بینی دمای منفی ۷ تا ۵ درجه برای مناطق زلزله زده شمالغرب کشور از تداوم آلودگی هوا در شهر های پرجمعیت و صنعتی کشور خبر داد.

بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی کشور از امروز تا پنجشنبه در اکثر مناطق کشور جو آرام و پایداری حاکم است که باعث پایداری هوا، افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا به ویژه در شهر های صنعتی و پرجمعیت می شود.

امروز در نواحی مرکزی خلیج فارس بارش پراکنده و احتمال رعد و برق وجود دارد. برای سواحل دریای خزر پنجشنبه و جمعه بارش انتظار می رود.

سازمان هواشناسی اعلام کرده از امروز تا اواسط فردا غرب دریای عمان، شرق خلیج فارس و تنگه هرمز مواج بوده و امروز در نوار شرقی کشور سرعت وزش باد افزایش می یابد.

طی هفته جاری در نواحی زلزله زده شمالغرب ماندگاری هوای سرد تداوم خواهد داشت و کمینه دما برای منطقه میانه منفی یک تا ۲ درجه و منطقه سراب منفی ۷ تا ۵ درجه پیش بینی می شود.

سازمان هواشناسی همچنین برای این مناطق طی سه روز آینده آسمان صاق تا قسمتی ابری و در روز جمعه افزایش ابر و بارش پراکنده را پیش بینی کرده است.


اطلاعیه/ پیش بینی دمای ۷ درجه زیر صفر برای مناطق زلزله زده
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها