بازدید: 7

اولویت با شماست! / از مبارزه با فساد نترسید

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2155174
تاریخ را آیینه عبرت بگیرید و به‌جای فرار، قدر وقت باقی‌مانده را بدانید و با دست‌فرمان بزرگ‌تر این کشور، حرکت کنید. پل‌های پشت سرخود را با تهدید و به هم ریختن امنیت روانی مردم خراب نکنید. از مبارزه با فساد نترسید و بگذارید عدالت در کشور حاکم شود.

اولویت با شماست! / از مبارزه با فساد نترسیدبه گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، به نقل از روزنامه رسالت، صحبت های آقای روحانی در یزد، مطابق پیش بینی ها جنجالی و البته کم ثمر برای مردم بود. اما اگر بخواهیم یک نکته از صحبت های ایشان بیرون بکشیم قطعا آن است که کسی جز شخص رئیس جمهور، اولویت مخاطب بایدها، مخاطب شفافیت و مخاطب پاسخگویی برای فاجعه معیشتی امروز کشور نیست؛ پس فرار روبه جلو و انشاخوانی در زنگ حساب، ممنوع است.
حتما ما هم معتقدیم که جزئیات هزینه کرد ۱۸ میلیارد دلار در سال ۹۶ را به سمع و نظر مردم برسانند؛ اتفاقا شایسته است پرونده آن کسی که ازقضا با شما هم عکس یادگاری دارد قدری برای مردم باز شود تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.
این ها مطالبات همه مردم ایران است مثل هزار و یک وعده ای که وفا نکردید. در استان ها از وعده های انجام شده بگویید به جای حمله و هجمه به این وآن. صدای اعتراض مردم را بشنوید؛ این ها که اعتراض می کنند مردم هستند. این ها مسلمان اند؛ مدیریت ناکارآمد شما دادشان را بلند کرده؛ عیبی ندارد آن ها را به اسلام دعوت کنید، اما بدانید «مَنْ أَصْبَحَ لَا یَهْتَمُّ بِأُمُورِ الْمُسْلِمِینَ فَلَیْسَ مِنْهُمْ وَ مَنْ سَمِعَ رَجُلًا یُنَادِی یَا لَلْمُسْلِمِینَ فَلَمْ یُجِبْهُ فَلَیْسَ بِمُسْلِم‏» رسول خدا (ص) فرمود: کسی که صبح کند و اهمیتی به کار های مسلمانان ندهد او از آنان نیست و کسی که صدای مردی بشنود که فریاد کمک خواهی از مسلمانان را سر دهد و پاسخش را ندهد مسلمان نیست.
آقای رئیس جمهور! ای کاش در دوران طلبگی بهتر درس گوش می کردید تا ماجرای امیرالمؤمنین (ع) و عقیل را نصب العین خود قرار دهید. یاد می گرفتید که خطای برادر، باید شما را به هم بریزد نه برخورد با خطای او!
ما فکر می کردیم معتقدید دوران بگم بگم تمام شده؛ اما گویا قرار است استان به استان بگم بگم راه بیاندازید. اما اجازه بدهید این بگم بگم، این سوت زنی، این ژست مبارزه با فساد را لااقل کسی بگیرد که به او بیاید؛ نه آنکه برادرش درگیر پرونده فساد باشد.
دوست و دشمن نتوانستند لکه سیاهی در پرونده سید ابراهیم رئیسی و بستگان ایشان پیدا کنند که اگر بود الان گوش فلک را از آن پرکرده بودند؛ پس شما هم به این باقی مانده اعتباری که دارید، چوب حراج نزنید و انتحار نکنید.
تاریخ را آیینه عبرت بگیرید و به جای فرار، قدر وقت باقی مانده را بدانید و با دست فرمان بزرگ تر این کشور، حرکت کنید. پل های پشت سرخود را با تهدید و به هم ریختن امنیت روانی مردم خراب نکنید. از مبارزه با فساد نترسید و بگذارید عدالت در کشور حاکم شود.
انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.


اولویت با شماست! / از مبارزه با فساد نترسید
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها