بازدید: 8

چرا از بازی‌های تیم جوانان استقبال زیادی نمی‌شود؟

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2151160
در حالی که بازی‌های تیم فوتبال جوانان در زمان خوبی برگزار می‌شود، اما استقبال جالبی از این بازی‌ها توسط هواداران نشده است.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم فوتبال جوانان ایران این روز ها در مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر ۱۹ سال آسیا در تهران میزبان تیم های قرقیزستان، نپال و امارات است.

شاگردان پورموسوی در تیم ایران در ۲ بازی اول خود موفق شد با نتایج پُرگل ۳ بر صفر و ۴ بر صفر به ترتیب مقابل تیم های قرقیزستان و نپال به برتری برسند و راه خود را برای صعود از این مرحله هموار کنند. دیدار سوم تیم جوانان ایران مقابل امارات خواهد بود که این بازی هم مثل بازی های قبلی این تیم فردا (یکشنبه) در ورزشگاه پاس قوامین (شهید دستگردی) برگزار می شود.

نکته جالب توجه در این خصوص اینجاست در حالی که بازی ها برای تماشاگران رایگان اعلام شده، اما استقبال چندان جالبی از این بازی ها حداقل در ۲ بازی اول صورت نگرفته است. ساعت بازی های تیم ایران همه ۱۷:۴۵ است و در حالی که ورزشگاه هم وسط شهر قرار دارد، اما با این حال هوادار زیادی به ورزشگاه نمی رود.

شاگردان پورموسوی فردا آخرین بازی خود در تهران را مقابل امارات برگزار می کنند و حتی با کسب یک تساوی هم مجوز صعود به دور بعدی را به دست می آورند. بهتر است در این شرایط فوتبالدوستان تیم کشورمان را تنها نگذارند و حداقل در بازی سوم شاهد حضور هواداران بیشتری در ورزشگاه باشیم.

انتهای پیام/


چرا از بازی‌های تیم جوانان استقبال زیادی نمی‌شود؟
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها