بازدید: 8

توئیتر در حال رفع اشکال پیمایش خودکار در سیستم عامل iOS

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2151129
توئیتر با ویژگی‌هایی جدید در تلاش است تا باگ‌ها و اشکلات موجود در نسخه هماهنگ‌ با iOS این شبکه اجتماعی را رفع کند.

توئیتر در حال رفع اشکال پیمایش خودکار در سیستم عامل iOSبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مدیران و دست اندرکاران شبکه اجتماعی توئیتر برای هماهنگی هرچه بیشتر و بهتر این برنامه با سیستم عامل iOS ویژگی های جدیدی را به آن اضافه کرده است. توئیتر از کاربران سیستم عامل iOS خواسته است برای مشاهده توانایی های جدید این شبکه اجتماعی در آیپد و یا آیفون خود به دنبال آن بگردند.

بیشتر بخوانید: تغییرات عظیم توئیتر در سال ۲۰۲۰ + تصویر

کاربران سیستم عامل iOS معتقدند تیم پشتیبانی توئیتر در مورد ارائه نسخه های بروزرسانی شده این نرم افزار برای آن ها ضعیف عمل می کند و درحالی که در بازه های زمانی کوتاه نسخه های جدید این برنامه را برای اندروید عرضه می کند در iOS عملکرد خوبی ندارد. هرچند مدیران توئیتر هیچ گاه چنین ادعایی را قبول نکرده اند ولی برای رضایت هرچه بیشتر کاربران خود ویژگی های جدیدی را به این شبکه اجتماعی اضافه کرده اند. 

توئیتر در حال رفع اشکال پیمایش خودکار در سیستم عامل iOS

ویژگی های کاربردی توئیتر برای کاربران سیستم عامل iOS

در جدیدترین نسخه توئیتر برای سیستم عامل iOS کاربران می توانند راحت تر از گذشته تصمیم بگیرند کدام توئیت ها را خوانده و یا به کدام توئیت ها پاسخ دهند و حتی در هنگام واکنش به اتفاقات جامعه و تصمیم به انتشار توئیتی جدید می توانند هوشمندانه و با دقت کافی عمل کنند. در واقع می توان گفت توئیتر نوعی مدیریت جامع را در اختیار کاربران قرار می دهد. 

هم چنین در نسخه جدید توئیتر یا نسخه ۸.۱.۵ هیچ کدام از توئیت ها به صورت خودکار خوانده نمی شود و حتی در موارد نادری که توئیت به صورت خودکار ارسال می شود نیز دیگر اتفاق نمی افتد. توئیتر به دلیل استفاده گسترده سیاست مداران و شخصیت های برجسته جهانی از آن به نوعی تربیون آزاد برای بیان نظرات است و در کشورهای زیادی از آن استفاده می شود. 

توئیتر در حال رفع اشکال پیمایش خودکار در سیستم عامل iOS

روزانه میلیون ها نفر در سراسر دنیا از توئیتر به دلایل مختلف استفاده می کنند و همین موضوع سبب می شود هرگونه اشکال و باگ در این برنامه به صورت واکنش های منفی را در پی داشته و حتی موجب کاهش کاربران این شبکه اجتماعی شود. 

انتهای پیام/

خبرهای خوش توئیتر برای کاربران سیستم عامل توئیتر

توئیتر در حال رفع اشکال پیمایش خودکار در سیستم عامل iOS
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها