بازدید: 7

قسمت 12 «مانکن» منتشر شد+ دانلود قسمت دوازدهم سریال مانکن

منبع : فرارو کد خبر: 2151120
قسمت دوازدهم سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی دوشنبه بیستم آبان منتشر می‌ شود.
قسمت 12 «مانکن» منتشر شد+ دانلود قسمت دوازدهم سریال مانکن
 
قسمت دوازدهم از سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده، نویسندگی بابک کایدان و تهیه کنندگی ایرج محمدی، دوشنبه ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۸ وارد شبکه ی نمایش خانگی می شد.

در قسمت قبل دیدیم که ژیلا تاوان خیانتش به اخگر را پس داد. او که در فکر فرار از نزدیکی اخگر و خروج از کشور بود ناگهان با افراد اخگر مواجه شد، در حالی که پسرش را گرفته اند و با چاقو منتظر او بودند.
 
همتا نیز با شنیدن خبر مریضی مادرش تصمیم گرفت که خودش را زودتر به خانه ی مادرش برساند. او با کاوه تماس گرفت و در جریانش گذاشت و کاوه نیز از همتا خواست که هر جایی می خواهد برود با بهرام برود.
 
مشکل مصنوعی بودن و در نیامدن کنش ها در سریال مانکن کماکان به چشم می خورد. تمام اتفاقاتی که تصور می شود می توانند عطف های تاثیر گذار داستانی مانکن باشند گویی یکی یکی بی تلاشی برای تاثیر گذاری تعریف می شوند و از روی آن ها پریده می شود.
 
اصرار مانکن به بعضی چیز های تکراری اش هم قابل درک نیست. سریال بار سنگینی را بر دوش کاراکتری گذاشته است که جدای از این که بازیگرش توانایی های بازیگری بسیار محدودی دارد، خود کاراکتر هم خیلی جذاب از آب در نیامده است. تکیه و اصرار به کار های ابلهانه و مثلا با مزه بهرام از تمهیدات غیر قابل درک مانکن است.

قسمت 12 «مانکن» منتشر شد+ دانلود قسمت دوازدهم سریال مانکن
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها