بازدید: 5

گل محمدی: کادرفنی تیم ملی باید نگاه بهتری به شهرخودرو داشته باشد/ برای بازیکن بی کیفیت خارجی از جیب مردم ۵۵۰ هزار دلار هزینه شد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2151038

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد درباره آخرین وضعیت این تیمش و مشکلات فوتبال کشورمان توضیحاتی ارائه کرد.

گل محمدی: کادرفنی تیم ملی باید نگاه بهتری به شهرخودرو داشته باشد/ برای بازیکن بی کیفیت خارجی از جیب مردم ۵۵۰ هزار دلار هزینه شد

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد درباره ارزیابی اش از وضعیت تیم شهرخودرو مشهد در رقابت های لیگ نوزدهم بیان کرد: خدا را شکر با توجه به تعداد بازی هایی که انجام داده ایم، عملکردمان از لحاظ برد، باخت و مساوی راضی کننده بوده است. از ۹ بازی ۲۰ امتیاز گرفته ایم که میانگین آن یعنی ۲/۲ امتیاز بالاتر از آماری است که برای یک تیم خوب ملاک و معیار محسوب می شود. خدا را شکر روز گذشته هم بازی خوبی مقابل پارس جنوبی انجام داده و با گل زیبایی که به ثمر رساندیم، توانستیم نتیجه را به سود خودمان تمام کنیم. اکنون به یک قدمی صدر جدول رسیده ایم و یک بازی عقب افتاده با گل گهر سیرجان داریم که یک هفته دیگر انجام می شود. اگر سه امتیاز آن بازی را هم بگیریم می توانیم به صدر جدول هم برسیم.

روی کار تیمی گل زیبایی به پارس جنوبی زدیم

او درباره عملکرد بازیکنانش در بازی با پارس جنوبی گفت: هدف پارس جم تنها کسب یک امتیاز بود و به همین دلیل سیستم دفاعی چیده و از یک سوم زمین خودش دفاع می کرد. وقتی تیمی ۱۰ نفره دفاع می کند، سخت بتوان موقعیت های گل زیادی روی دروازه اش ایجاد کرد. با این وجود کنترل بازی دست مان بود و ۲ موقعیت هم داشتیم که به گل تبدیل نشد. در نیمه دوم هم فشارمان را ادامه دادیم تا اینکه دقیقه ۷۸ با کار زیبای گروهی و تیمی به گل برسیم. حسین مهربان هم در روزی که یکی از بهترین بازی هایش را برای شهرخودرو انجام داد، گل فوق العاده ای زد. البته باید روی برخی نقاط ضعف مان کار کنیم.

بیشتر بخوانید:  گل محمدی: این برد را به حمیداوی تقدیم می کنم/ امیدوارم فرامرزی آسیب جدی ندیده باشد

انتظار از برخی بازیکنانی که قرارداد خوبی با شهر خودرو بسته اند بیشتر است

سرمربی شهرخودرو مشهد تصریح کرد: خودم از برخی بازیکنان مان به ویژه برخی نفراتی که امسال به جمع ما اضافه شده اند، توقع بیشتری دارم و آن ها باید بیشتر تلاش کنند. هوادار و باشگاه هم از بازیکنانی که قرارداد خوبی هم با ما بسته اند انتظار دارند دست کم به میزان قراردادشان به ما کمک کنند.

گل محمدی: کادرفنی تیم ملی باید نگاه بهتری به شهرخودرو داشته باشد/ برای بازیکن بی کیفیت خارجی از جیب مردم ۵۵۰ هزار دلار هزینه شد

مصاحبه نکردن بازیکنان شهرخودرو تصیمم شخصی است

او درباره دلیل مصاحبه نکردن بازیکنان شهرخودرو در میکسدزون های پس از بازی های این تیم گفت: خودم و باشگاه در جریان این موضوع نیستم و اطمینان دارم همانگونه که خودم به بازیکنان نگفته ام مصاحبه کنند یا نکنند، باشگاه هم چیزی به آن ها نگفته است. مصاحبه نکردن بازیکنان در میکسدزون تصمیم شصی خودشان است و باید از آن ها دلیل مصاحب نکردن شان را بپرسید. به هر حال بازیکن پس از برگزاری یک بازی سنگین خسته است و شاید حرفی بزند که در ادامه نتواند آن را جمع کند.

نقطه قوت ما کار گروهی است

گل محمدی درباره اینکه چرا برخی بازیکنان به سطح موردنظر کادرفنی تیم شهر خودرو نرسیده اند، بیان کرد: هر فردی ظرفیت مشخصی دارد و بیشتر از ـآن نمی توان به او فشار آورد. بازیکنان شهرخودرو از لحاظ ذهنی وضعیت خوبی دارند و شرایط فنی شان هم مشخص است. بازیکنان را براساس توانایی های شان در قالب یک گروه و تیم قرار داده ایم و نقطه قوت مان هم همین کار گروهی است. در قالب یک تیم، خوب هستیم.

گل محمدی: کادرفنی تیم ملی باید نگاه بهتری به شهرخودرو داشته باشد/ برای بازیکن بی کیفیت خارجی از جیب مردم ۵۵۰ هزار دلار هزینه شد

کادرفنی تیم ملی باید نگاه بهتری به شهرخودرو داشته باشد

او با اشاره به دعوت نشدن بازیکنان شهرخودرو به تیم ملی اظهار داشت: هرچند خودم اعتقاد دارم ۲ - ۳ بازیکن شهرخودرو می توانند در تیم ملی بازی کنند و تیم ما در صورت پیروزی مقابل گل گهر می تواند صدرنشین شود، اما یک نفر هم از شهرخودرو به تیم ملی دعوت نشده است. امیدوارم نگاه بهتری به این تیم شود و در قالب تیمی بتوانیم با دوندگی بیشتر و اجام شدن شرح وظایف بازیکنان بهتر هم شویم.

بیشتر بخوانید: مطهری: وقفه های لیگ، تیم ها را از ریتم شان خارج می کند/ شهرخودرو را نباید با دیگر مدعیان مقایسه کرد

هاشمیان گفت دست کم یک بازیکن از تیم ما می تواند به تیم ملی دعوت شود

گل محمدی درباره اینکه آیا درباره این موضوع با کادرفنی تیم ملی صحبت کرده است یا خیر، گفت: واقعیت این است که حدود ۲۰ روز پیش با وحید هاشمیان صحبت کردیم و او گفت دست کم یک بازیکن شهرخودرو می تواند به جمع بازیکنان تیم ملی اضافه شود. روی آن بازیکن هم نظر مثبتی داشتند، اما نمی دانم چه اتفاقی رخ داد که بازیکنی از ما به تیم ملی دعوت نشد. در هر صورت بازیکنان مان باید بیشتر تلاش کرده تا با عملکرد خوب خودشان به تیم ملی دعوت شوند.

بزرگ ترین مشکل فوتبال کشورمان خصوصی نشدن باشگاه ها است

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو مشهد درباره مشکلات مالی سرمربیان خارجی تیم های پرسپولیس، استقلال و تیم ملی گفت: به نظر من ساختار فوتبال ایران ایراد دارد و بیشتر باشگاه های ما دولتی هستند. با توجه به مشکلات اقتصادی کشورمان، شرایط مالی باشگاه ها هم بالا و پایین می شود. این مشکل بزرگ باید حل شود و اگر این اتفاق رخ ندهد، تمام باشگاه ها و فدراسیون فوتبال در پرداخت مطالبات بازیکنان و مربیان دردسر خواهند داشت. بزرگ ترین مشکل فوتبال کشورمان خصوصی نشدن باشگاه ها است و این روند خیلی کند پیش می رود.

پول بازیکن ۵۵۰ هزار دلاری و بی کفیت تیم بزرگ دولتی از جیب مردم می رود

او ادامه داد: هیچگاه برای باشگاه ها نظام و چارت اداری مشخصی تعریف نشده است و برای اینکه باشگاه های دولتی به بخش خصوصی واگذار شوند، کار ضعیف پیش می رود. اگر این بخش وارد بحث باشگاه داری شود، دنبال تامین منافع خود می رود و هزینه اضافی و سرسام آور انجام نمی دهد. به صورت مثال بازیکنی که کیفیت خوبی ندارد با یک باشگاه بزرگ دولتی کشورمان ۵۵۰ هزار دلار قرارداد بسته است. این پول از جیب مردم ایران و دولت می رود. کسی دلش برای این پول نمی سوزد، اما مالک باشگاه خصوصی برای جذب بازیکن تحقیق می کند و براساس نیاز تیم و بودجه باشگاه دنبال بازیکن می رود. مدیری که نمی خواهد حساب و کتاب پس بدهد، هر اتفاقی را رقم می زند و می گوید اگر من نتوانم پول بازیکن را بدهم یک مدیر دیگر پرداخت می کند. همین مسائل سبب انباشتگی بیش از اندازه پرونده های مالی می شود.

گل محمدی: کادرفنی تیم ملی باید نگاه بهتری به شهرخودرو داشته باشد/ برای بازیکن بی کیفیت خارجی از جیب مردم ۵۵۰ هزار دلار هزینه شد

همه می دانند منشاء مشکلات باشگاه ها کجا است، اما اراده ای برای رفع آن وجود ندارد

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: هر سال می بینید AFC دنبال این است باشگاه ها بدهی شان را تسویه و تا بتوانند در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند. فدراسیون فوتبال هم باید به این مباحث به ویژه به اصلی ترین محل درآمدزایی باشگاه ها ورود کند. به نظر من در این موضوع کم کاری صورت می گیرد و باشگاه ها که نمی توانند به منابع اصلی مالی شان برسند، دچار مشکل می شوند. تیم های ما هم دولتی هستند. می دانیم منشاء مشکلاتی که روز به روز بیشتر می شود از کجا است. بحث حق پخش، بلیت فروشی و تبلیغات محیطی در ایران ساختار خوبی ندارد. وقتی این مسائل را کنار هم می گذارید متوجه می شوید به مشکل خوردن باشگاه های بزرگ ما کاملا طبیعی است. همه هم این دلایل را می دانند، اما اراده ای برای رفع مشکلات وجود ندارد.

انتهای پیام/


گل محمدی: کادرفنی تیم ملی باید نگاه بهتری به شهرخودرو داشته باشد/ برای بازیکن بی کیفیت خارجی از جیب مردم ۵۵۰ هزار دلار هزینه شد
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها